fbpx

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız, modern araçları ile birlikte müşterilerine uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Müşterilerine kaliteli bir nakliye hizmeti sunan Pointer nakliyat firmasını arayabilirsiniz. Her zaman arayabileceğiniz firmamız, 7/24 hizmet alabileceğiniz bir firmadır. Müşteri hizmetlerimiz her zaman sizlerle iletişime geçecektir. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren firmamız, uzman ve deneyimli bir firmadır.

Yeşilköy Evden Eve Taşımacılık

Yeşilköy evden eve taşımacılık müşteri memnuniyeti sağlamak, firmamızın temel prosedürüdür. Müşterilerine aynı zamanda modern bir hizmet sunan firmamız, son teknolojileri takip etmektedir. Son model araçlar kullanılmakta aynı zamanda eşyalarınız sigortalanmaktadır. Gerektiği durumlarda da asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız, firmamızı her zaman tercih edebilirsiniz.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yeşilköy evden eve nakliyat asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız eşyalarınızı güvenle taşıyacaktır. Özellikle kırılabilecek ve çizilebilecek eşyalar, asansörle taşınmaktadır. Böylece eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyecektir. Yeşilköy evden eve nakliyat firması olarak, modern bir hizmet sunmaktayız. Hem taşımada hem yerleştirmede asansörlü nakliyat kullanılmaktadır. Eşyalarınız daha kısa sürede de taşınacaktır.

Yeşilköy Nakliyat

Yeşilköy nakliyat eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyacak olan firmamız, taşımada hassas davranmaktadır. Firmamız personelleri kırılabilecek eşyaları belirler ve daha dikkatli taşır. Bununla birlikte bazı eşyaların montajı ve de montajı da yapılmaktadır. Ankastre ürünlerin montajı ve de montajı yapılmaktadır. Böylece ekstra bir teknik hizmet almanıza da gerek kalmayacaktır.

Yeşilköy Nakliyat Şirketi

Yeşilköy nakliyat şirketi uzun zamandır nakliyat hizmeti veren firmamız şehir içi ve şehirlerarası hizmet vermektedir. Eşyalarınız nereye taşınırsa taşınsın firmamızdan destek almanız mümkündür. Tüm şehirlere hizmet veren firmamızı şehir içi hizmette de arayabilirsiniz. Firmamız ücret olarak da kilometreye göre hizmet vermektedir. Gidecek olan mesafeyi belirtirseniz, firmamız ücret konusunda sizlere bilgi verecektir.

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yeşilköy evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınızı güvenle taşıyacak olan firmamızdan her konuda hizmet alabilirsiniz. Özellikle yüksek binada oturuyorsanız, asansörlü taşıma sistemimiz sizin için yararlı olacaktır. Bundan dolayı firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Nakliyat hizmeti veren firmamız diğer bölgelerden de tercih edilmektedir. Hem ev eşyalarınız için hem de ofis ve diğer eşyalarınız için firmamızı arayabilirsiniz.

Yeşilköy Parça Eşya Taşıma

Yeşilköy parça eşya taşıma İstanbul ve ilçelerinde taşımacılık yapan evden eve nakliyat firmamız parça taşımacılıkta da hizmet alacağınız kapsamlı çözümler sunar.

Yeşilköy İş Yeri Taşıması

Yeşilköy evden eve nakliyat iş yerlerinde bulunan malzemelerin parça taşımacılıkla başka yere gönderilmesi için güçlü alt yapıya sahip araçlar kullanıyoruz. Araçlarımız, güncellenen filo ile beraber sizlerin beklentisini en iyi şekilde karşılamaktadır. Ofis, banka gibi yerlerde bulunan malzemelerinizi kanunlar kapsamında naklediyoruz.

Bankalarda para taşıması yapılamamaktadır. Çünkü yasal açıdan bu mümkün değildir. Aynı şekilde bir gıda firmasının taşıması yapılacağında da saklama koşullarına uymayan ürünleri taşımamaktayız. Nakliyatın kapsamı genellikle bir alanda kullanılan malzemelerin taşınmasıyla alakalıdır.

Ofis Malzemesi Sınıflandırma

Kolileme yaparken ofis malzemelerinizi doğru şekilde sınıflandırmanız önerilir. Bu şekilde yeniden yerleşim esnasında işiniz büyük oranda kolaylaşacaktır. Kolilerden birinde bir dolaptaki dosyaları koyabilir ve üzerine kendinizce sınıflandırma yapabilirsiniz.

Yeşilköy evden eve nakliyat başka bir odadaki dosya ve küçük malzemeleri koliye koyunca da oda yerine göre üzerine yazmanız önerilir. Ofis içindeki malzemeler kırılacak özellikteyse özel paketleme yapılarak koli içine yerleşim olmalıdır. Eğer bu gibi malzemeleri paketleyecek bir zamanınız yoksa mutlaka firmamıza önceden haber vermeli ve paketleme talebinde bulunmalısınız. İşleyişin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için bu çok önemlidir.


Yeşilköy Fabrika Taşımacılık

Üretim yapan tesislerde, genelde firmaların kendi araçları zaten vardır. Ancak bazen ekstra durumlar olabilir ve acilen bir nakliye firmasına ihtiyaç olabilir.

Fabrika taşıma hizmetlerimizi fabrika olarak alabilirsiniz. Örneğin acilen başka şehre gidecek olan beş koliyi parça taşıma ile gönderebilirsiniz. Kolideki ürün kıyafet olabilir, ofis malzemesi veya satışa sunulacak başka bir malzeme olabilir.

Yeşilköy Otel Malzemeleri Taşıma

Otellerde yatak yenileme, mobilya yenileme gibi durumlar için parça taşıma hizmetimizi kullanabilirsiniz. Genel dekorasyon değişimi isteyen otellerde hali hazırdaki eşyaları bir süre depo alanlarımızda da bekletebilirsiniz.

Otel lobi malzemeleri, oda içi küçük buzdolapları, sandalye masa gibi restoran bölümü malzemelerinden taşıma talep edebilirsiniz. Bu eşyaların türü sizin otel içerisindeki malzeme çeşitlerine göre değişecektir.

Ekonomik Avantaj

Yeşilköy evden eve nakliyat ekonomik avantaj açısından parça taşımacılık büyük kolaylık sağlar. Birkaç parça malzeme için bütün araç kiralanması fiyatlarda epey fark yapacaktır. Ayrıca kargoya göre de az ödeme yapmış olursunuz. Firmamız ekonomik açıdan çözüm ortağı olarak sizinle iş birliği yapmayı amaçlar.

Parça ve bütün ev taşıması yapılırken malzemelerinizin ne kadar olduğunu bize söylemelisiniz. Araçların doğru şekilde ayarlanması için bu önemlidir. Birkaç oda kadar eşya taşınabileceği gibi, iki üç katlı ev kadar bir eşya da taşınabilir.

Yeşilköy evden eve nakliyat standart taşıma işlemlerinde montaj ve söküm avantajları kullanılmaktadır. Parça taşımasında genellikle söküm montaj pek yapılmaz. Çünkü hem başka kişilerin de eşyası için devam edilecektir hem de zaten az sayıda eşya taşındığı için montaj söküme genellikle ihtiyaç olmaz.

Bir yerden başka yere gönderilecek olan malzemeleriniz için şehirlerarası nakliye işlemlerinizi ideal biçimde sürdürüyoruz. Parça taşımacılık gereklerini mükemmel şekilde yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini alarak adresten alım yapılmaktadır.

Bu alım esnasında araç içi yerleşim düzeni en önce indirilecek malzemelere göre ayarlanır. Malzemelerinizin birbirine karışmaması için gereken ayırım işlemleri yapılmaktadır. Kırılacak malzemeleriniz varsa bunları iyi şekilde paketlemekteyiz. Köpüklü örtüler, sargı malzemelerini kullanarak sorunu çözüyoruz.

Yeşilköy Sertifikalı Nakliye Hizmetleri

Yeşilköy evden eve nakliyat nakliye hizmetlerimizin en önemli kısmı, kalite kontrol ve büyük araç sürücü sertifikalarıdır. Gereken tüm belgelerimizi alarak kurumsal düzeyde bu işlemleri yapmaktayız.

Araçlarımızı hem düzenli olarak genişletiyoruz hem de muayene işlemlerini aksatmadan yaptırıyoruz. Bu sayede araçlarımızın arıza yapmamasını sağlamaktayız. Tüm yol boyunca yedek sürücü ile uzun mesafede eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

Sigortalı taşımacılık yapan firmamızda dileyen kişiler özel sigorta ile eşyalarının nakliyesini sağlayabilir. Kontrol edilemeyen haller için kaza, deprem gibi durumlara yönelik sözleşme kapsamında eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Yeşilköy Parça Taşımacılık Fiyatı

Yeşilköy evden eve nakliyat parça taşımacılık işlemlerinde fiyatlandırma yapılırken nereye gideceği ve ne kadar eşya olduğuna bakılmaktadır. Mesafeler uzadıkça ve taşınan malzemeler çoğaldıkça fiyat da artar. Bununla alakalı en net bilgiyi firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Firmamızda şehir içi nakliyat yapılırken asansörlü işlemler de yapılabilir. Bu gibi hallerde iki araç gerekeceği için ayrı bir fiyatlandırma olabilir.

Parça Taşımda Eşyalar Nasıl Yerleşir?

Parça taşımasında eşya yerleşimi yapılırken sağlam malzemeleri en alta koymaktayız. Kırılacak malzemelerin üzerine yazıyla belirtmeniz önemlidir.

Başka Hangi Hizmetler Veriliyor?

Depolama, asansörlü taşımacılık, fuar alanı, hastane taşıma, ev taşıma vs. hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Kargo ve Parça Taşıma Farkı Ne?

Parça taşıması kargoya göre daha ekonomiktir. Hesaplama yapılırken kargo taşımasında daha farklı bir yöntem izlenir.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96