fbpx

Yeşilköy Eşya Depolama

Yeşilköy Eşya Depolama

Yeşilköy Eşya Depolama hizmetlerimize hoş geldiniz. Yolarak siz değerli müşterilerimize ev eşyası veya ofis eşyası depolama süreci hakkında bilgiler sunarak merak ettiğiniz konulara ve aklınıza takılan sorulara değineceğiz.

Yeşilköy eşya depolama ilk aşamasında ücretsiz ekspertiz desteği saplanır.. 

Yeşilköy Eşya Depolama Hizmetleri

Yeşilköy eşya depolama ücretsiz ekspertiz görevlisi eşyalarınızı incelemek üzere evinize gönderilir ve eşyalarınız Analiz edilir ardından tüm eşyalarınızı keşif eden personelimiz sizinle depolama hakkında bilgiler sunar. Ev eşyası depolama sürecinde eşyalarınız ilk olarak doğabilecek her hangi bir kazadan daha az zarar görmesi için ön önlem alınır ve tüm eşyalarınız havalı pıt pıt malzememiz ile ambalaj edilir, ambalajlanan tüm eşyalarınızın sigortası yapılarak depolamaya hazır hale getirilir.

Yeşilköy Eşya Depolama Şirketi

Yeşilköy eşya depolama şirketi oldukça zahmetleri bir iştir çünkü eşya depolama alanlarının hijyenik olması çok önemlidir. Hijyenik olmayan depolama alanlarında eşyaların rütübet alma olasılığı çok yüksektir biz de depolama şirketi olarak ev eşyalarınızı hijyenik ortamlarda çağdaş koşullarda muhafaza ediyoruz.

Depolama alanlarımız geniş olmakla beraber sadece size özel depolama alanları olduğu için eşyalarınızın diğer ev eşyaları ile karışması gibi bi olasılığın olmadığı gibi doğabilecek tüm doğal afetlerden de korunması için büyük önlemler alınarak depolarımızın sel afetlerinden zarar görmemesi için konumları 3. kattadır. ve yangın sensürleri ile donatılarak güvenlik personelimiz ve kamera sistemlerinin güvencesi altında depolanmaktadır.

Yeşilköy Eşya Depolama Fiyatları

1 + 1 eşya depolama = ( 200 TL + KDV AYLIK )

2 + 1 eşya depolama = ( 300 TL + KDV AYLIK )

3 + 1 eşya depolama = ( 350 TL + KDV AYLIK )

4 + 1 eşya depolama = ( 450 TL + KDV AYLIK )

5 + 1 eşya depolama = (500 TL + KDV AYLIK )

6 + 2 eşya depolama = ( 550 TL + KDV AYLIK )

Parsiyel  eşya depolama = ( 100 TL + KDV AYLIK )

  • Depolarımız odalı sistemlidir.
  • Depolarımızda güvenlik personelleri ve Güvenlik kameraları mevcuttur.
  • Depolarımızda dilediğiniz zaman eşyalarınızı görebilme imkanına sahipsiniz.
  • Eşyalarınızı sigortalıyoruz.
  • Depolama süreci boyunca eşyalarınızı iki hafta da bir kez havalandırıyoruz.
  • Depolarımız hijyeniktir.

Yeşilköy Ev Eşyası Depolama

Depolama firmamız sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Ev ya da işyeriniz de fazla eşyalarınız olabilir. Böyle durumlarda tek yapmanız gereken ise hemen ev depolama yoluna başvurmanız olacaktır. Bu sayede eşyalarınızın başına bir şey gelmeden ilk etapta nakliyesi gerçekleşir. Bünyemizde tamamen bu konuda bilgili olan çalışanlarımız mevcuttur. Yetki belgemizle birlikte hareket etmeye devam ediyoruz.

Sizlerde artık ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde gidermeye başlayın. Hayatınızın bundan sonrasını ise hem konforlu hem de sıkıntısız bir hale getirmeye yardımcı olacağız. Eşyalarınızın depolanması konusunda profesyonel ekibimiz devreye girer. İhtiyaçlarınıza uygun bir çalışma ortaya koyar.

Depolama firmaları sayesinde artık hayatınıza farklı bir bakış açısı ortaya konulacaktır. Tamamen geniş ve ferah özelliğe sahip olan depolarımızda eşyalarınızın saklanmasını sağlamış olursunuz. İstemediğiniz vakalarla karşı karşıya kalmazsınız. Depolama konusunda üst düzeye sahip çözümler sunulur. İşini her anlamda sağlama alan bir firmayız. Bu durumda sizlerin haliyle çok fazla hoşunuza gitmeye başlayacaktır.

Yeşilköy Ofis Eşyası Depolama

Ülkemizde bakıldığı zaman çok fazla eşya depolama firmaları olabiliyor. Fakat her biri de işini istenen düzeyde tam olarak ne yazık ki yapamıyor. Burada ki en temel amaçlarımızdan birisi de müşteri isteklerine uymaktır. Bu sebepten dolayı taleplerinize uymaktayız. Taleplerinizi yerine getirmek adına da her yolu denemekteyiz. Bundan sonra yaşam alanlarınızda fazlalık yaratan eşyalarınızı değerlendirmeye başlayacaksınız.

Eşyalarınızı çöpe atmayı kesinlikle aklınızdan çıkarın. Depolama şirketi tarafından üst düzeye sahip çalışmalardan en güzel şekilde yararlanın. Hiçbir hataya yer vermeden işimizi en güzel şekilde yapmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda da müşterilerimizin memnun olması adına her yolu deniyoruz. Projelerimiz hakkında sizlerde inceleme yapmaya başlayarak daha geniş bir bilgiye sahip olmaya da başlayın. Eşya deposu içinde uzman ekibimizden anında destek alın.

Yeşilköy Ev Depolama

Maksimum kapasiteye sahip çalışmalara yer vermekteyiz. Bu sebepten dolayı elimizden geleni ortaya koymaktayız. Depolarımız da eşyalarınız korunaklı şekilde kalabilir. Aynı özelliğe sahip olan eşyalarınızı da güzelce istiflemekteyiz.

Bu sayede eşyalarınızın da başına istemediğiniz olumsuz bir durum gelmemiş olacaktır. Eşya depolama firması olarak özverili bir çalışma ortaya koymaktayız. O halde hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan depolama fiyatları için ekibimize başvurun.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96