fbpx

Sütlüce Evden Eve Nakliyat

Sütlüce Evden Eve Nakliyat

Sütlüce Evden Eve Nakliyat kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş olan firmamız, deneyimli personelimiz ve geniş araç filomuzla her zaman işini titizlikle yapmaktadır.

Eşyalarınızın paketlenmesinden nakliyesine kadar, tüm aşamalarda bu titizlik hep devam etmektedir.

Sütlüce Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sütlüce evden eve nakliyat güvenilir ve kaliteli bir evden eve taşıma süreci için öncelikle güvenebileceğiniz bir nakliyat firması ile çalışmalısınız. Nakliyat firması olarak müşterilerimize güvenilir ve titiz bir nakliyat sürecinin garantisini veriyoruz.

Kaliteli ve işinde uzman bir nakliyat firması ile anlaşmanızın ardından, firmanızın nakliyat sigortası yapıp yapmadığını mutlaka öğrenmelisiniz. Tecrübesiz ve müşteri memnuniyetinden habersiz firmalar, eşyalarınızı sigortalamayabilir. Bu da eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasarda bu hasarı yine sizin karşılamasına sebep olabilir. Böyle bir durumda hem taşımaya verdiğiniz para boşa gidecek hem de eşyalarınız hasar görecektir.

Sütlüce Evden Eve Nakliye

Sütlüce evden eve nakliyat firması büyük eşyaların taşınması konusundaki problemi de montajlı nakliye ile halleden şirketimiz, İçin elde olan tüm imkânları kullanmaktadır. Bu şekliyle son derece modern ve profesyonel taşıyıcılık anlayışımız, bizi sektör lideri olarak yıllardır hak ettiğimiz noktaya getirmiştir. Bütün araçlarımız kapalı kasa kamyon olup, geniş bir filoya sahip olduğumuzu da belirtmek gerekir.

Sütlüce Nakliye Şirketi

Sütlüce evden eve nakliyat şirketi kamyonlarımızın ve diğer nakliye araçlarımızın teknik bakımları da zamanında, yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Nakliyat şirketi üstelik lastik basınçlarına kadar her gün gerekli kontroller yapılmakta ve taşımacılık hizmeti bu şekliyle verilmektedir.

Taşıma esnasında yapmış olduğumuz kasko güvencesi ve sigorta güvencesi ile tüm eşyalarınız garanti altına alınmaktadır. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Sütlüce Nakliye Firması

Sütlüce evden eve nakliyat firması eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için en ince ayrıntı bile göz önünde bulundurulmaktadır. Ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan daire gibi taşınabilir tüm eşyalarınızı güven ve hassasiyet eşliğinde taşıyoruz.

Evinize gelen personelimiz evinizi, giriş, çıkış, konum, asansör olup olmadığı, taşınacak ürünler, kıymetli eşyalarınız piyano nakliyesi, gibi değişik ölçeklerde inceler ve gerekli ekip ve ekipmana karar vererek firmamıza ve tarafınıza yapılacak hizmet hakkında detaylı bilgi vererek evden eve nakliyat fiyatları hakkında teklifte bulunur.

Sütlüce Nakliyat

Sütlüce evden eve nakliyat anlaşıldığı taktirde sözleşme imzalanır. Sözleşmeler sizi de korumaktadır. Firma her sene belirlediği aylarda %30’a varan indirimler yapıyor. Firmayla iletişime geçip firmadan bilgi alabilirsiniz. Firma fiyat tekliflerini duymadan başka nakliye firması ile anlaşma yapmamanız konusunda sizi uyarıyor.

Eşyaların nereden nereye taşınacağını, eşya miktarını, eşyaların kim tarafından toplanacağını ve istediğiniz ambalaj çeşidini söyleyip tam fiyat alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96