fbpx

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat firması olarak ilkeli sistemli taşımacılık yapıyoruz. Baştan sona tüm aşamalarda memnun kalmanız hedefimizdir.

Ortaköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Ortaköy evden eve nakliyat asansörlü taşıma birçok açıdan avantaj sağlayan bir hizmettir. Emek ve zaman artıları vardır. Yüksek bir kata eşya taşınacağı zaman bu personel açısından çok sayı demektir. Personel sayısının normal taşımadan çok fazla olması durumunda maliyet artar.

Az personelle iş yapılırsa da çok uzun zamanda iş tamamlanır. Çünkü yüksek katlara taşıma bina içi asansörle olmamaktadır. Emek harcayan kişilerin de kısa sürede yorulması olasıdır. Asansörlü nakliyat işlemleri bu açıdan hayat kurtarıcı etkiye sahiptir. Güvenli bir şekilde araç sabitlenir ve indirme kaldırma işlemi yapılır. Ağırlık dengesi bakımından aracımız ideal bir sonuç verir.

Ortaköy Evden Eve Nakliye

Şehir içi ücretler belirlenirken kaç odalık araçların kiralandığı, mesafe uzaklığı gibi etkenler önemlidir. Eşya ne kadar çoksa fiyat artacaktır. Personellerimiz alanlarında tecrübeli kişilerdir. Nerde ne yapılması gerektiğini bilerek hareket etmektedirler.

Kurumumuzla paralel şekilde iş birliğinde çalışmalarını sürdürmektedir. Eşyalarınız başlangıçta sigortalandığı için güvenli şekilde nakledilmektedir. Sigorta firması kaza gibi hallerde zararı karşılamaktadır. Fiyatlarla ilgili daha kesin bilgi için kendi talebinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Ortaköy Nakliyat Firması

Firmamız bünyesinde geniş bir filo vardır ve araçlarımız çelik kasa özelliktedir. Bu iki durumun iki ayrı artısından bahsedilebilir. İlk olarak geniş filo olması, küçük, orta ve büyük araç türleri demektir. Yani eşya miktarına göre araç tercihiniz olur. Eşyanız çoksa, iki küçük araç kiralamak mantıksız ve masraflı olacaktır.

Bu nedenle büyük araç kullanılır. Az eşya için de büyük araçlar kullanılmaz. Araçlarımızın çelik kasa olması, yol esnasında hasarı azaltmaktadır. Yani dayanıklı ve kontrolü fazla olan arka bölüm vardır. Uzun yollarda daha fazla sarsıntı olasılığı vardır. Çelik kasa ile sorun en aza indirilmiş olur. Dış etkenlere karşı korumalı, güvenli yerleşimle yolculuk yapılmaktadır

Ortaköy Nakliyat

SRC- psikoteknik belgesi gibi önemli sertifikaları olan sürücülerimiz, güvenli taşımacılık sağlar. Ortaköy evden eve nakliyat firmamızın sağlam temellere kurulu bir yapısı vardır.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96