fbpx

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Okmeydanı Evden Eve Nakliyat firması fark yaratmaktadır. Taşınacak olan malzemelerinizi sigortalı biçimde gideceği yere götürüyoruz.

Okmeydanı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Okmeydanı evden eve nakliyat paketleme işlemleri firmamızın en önem verdiği konulardan biridir. Çünkü iyi bir paketleme olmazsa, araç sarsılmasa bile zarara görme riski vardır. Yan yana yerleştirilen malzemeler, birbirine temas ederek zarara neden olabilir. Bu nedenle özel streç poşetler, örtü ve balonlu kalın malzemeler kullanılarak zararın önüne geçilmektedir.

  • Cam malzemelerin paketlenmesinde hareket etmelerini engelleyen bir malzeme kullanılır. Yapışık olarak kalacak biçimde ayarlama yapılır.
  • Vitrin, yatak başı, baza gibi ürünler sökülerek küçültülür ve yine paketlenerek yerleşim sağlanır.
  • Mutfak malzemeleri gibi ürünler paketlenecekse, daha önceden hazırlık yapılacaktır. Yani paketleme için varil, kasa benzeri depo alanlarının içine güvenli yerleşimi sağlanır.
  • Ancak zaman kaybı olmaması için ev sahiplerinin küçük parçaları kolilemesi artı manasına gelir. Taşımanın bir an önce gerçekleşmesi bakımından da bu önemlidir.
  • Paketlenecek malzeme kırılmayacak türden bir ürün bile olsa yine de poşetlere sarılarak çizilmesi engellenmektedir.
  • Örneğin çamaşır bulaşık makineleri, buzdolaplarını, koltuk takımlarını da özenle paketleyerek yerleştiriyoruz.

Okmeydanı Evden Eve Nakliye

Taşınacak malzemeleriniz fuara gidecekse montajla beraber nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Sınırlı süre tanıtım reklam yapacak firmalara yönelik de montaj işlemlerini yapmaktayız.

Ayrıca söküm de fuar zamanı sonunda gerçekleşmektedir. Ekibimiz hızlı şekilde hareket etmektedir. Doğru söküm ve takıma özen göstererek işlemleri yürütüyoruz. Güvenle nakliye talebinde bulunabilir ve tüm fuar süresinde bizden yararlanabilirsiniz.

Okmeydanı Nakliye Şirketi

Pointer Okmeydanı evden eve nakliyat ile saklanması gereken malzemeleri bekletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kullanılabilecek olan depo alanları birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Örneğin bir süre dairesinde olmayacak kişiler, ev kirasını boş yere ödememek için depo kiralayabilir.

Okmeydanı Nakliyat

Evde, işte yer açmak için de depo alanları idealdir. Firmamız, bu alanların dış etkenlere karşı güvende kalmasını sağlar. Özenle paketlenir ve doğru alanlarda bekletilir.

Güneş ışınları, nem gibi etkenlere karşı koruma sağlanır. Depolama hizmetlerinde ücretler bazı kriterlere göre belirlenir. Nakliye Şirketi öncelikle ne kadar eşya olduğu ve kiralanan alan büyüklüğü önemlidir.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96