fbpx

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Ofisinizi ya da evinizi Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizle taşıyabilirsiniz. Hizmetlerimiz sayesinde taşınma işiniz çok kolaylaşacaktır. 

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Mecidiyeköy evden eve nakliyat gerek eşyalarınızın zarar görmemesi gerekse de süreden tasarruf etmek için firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Katların ve bina çevresinin müsait olması durumunda asansör derhal kurulur.

Eşyalar paketlendikten sonra bu asansör vasıtasıyla indirilir veya çıkarılır. Merdivenlerden ya da bina içi asansörlerden taşımaya göre çok daha hızlı bir işlemdir. Böylelikle eşyalarınız hem korunaklı hem de hızlı bir şekilde indirilmektedir.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliye

Mecidiyeköy evden eve nakliyat Pointer nakliyat firmamız hızlı ve zararsız bir şekilde eşyalarınızı nakletmektedir. Bunu yaparken de iş sağlığı ve güvenliği kurallarını aksatmamaktadır. Hem personellerin hem de diğer kimselerin güvenliği had safhada korunmaktadır.

Dolayısıyla yasaların gerektirdiği tüm tedbirler alınmış durumdadır. Herhangi bir aksaklık yaşamadan güvenli bir şekilde eşyalarınızın naklini izleyebilirsiniz.

Mecidiyeköy Nakliye Fiyatları

Evinizi veya ofisinizi ne kadara taşıtacağınızı sizin durumunuz belirleyecektir. Zira eşyaların sayısı ve mesafeler bu konuda en etkili olan hususlardır.

Vereceğiniz bilgiler ışığında personellerimiz sizlere bir fiyat belirleyecektir. Bu fiyat ise piyasa şartlarında son derece makul bir ücret olacaktır. Üstelik bu fiyat içerisinde sigorta ve asansör paraları da yer alacaktır.

Mecidiyeköy Nakliye Şirketi

Firmamız işi tamamen bitirmeden sizlerden ücretin tamamını da tahsil etmemektedir. Dolayısıyla denetimi tam anlamıyla yapabilmeniz mümkün olacaktır. dünya standartlarında nakliye şirketi hizmeti veren firmamız da iç denetimlerini düzenli olarak yapıyor. Dolayısıyla gerek personel gerekse de donanımlar açısından herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.

Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerini yaparken sigortalı bir şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla herhangi bir kaybınız olmasının da önüne geçilmektedir. Garantili hizmetlerimizden diğer tüm müşterilerimiz gibi sizler de memnun kalacaksınız

Mecidiyeköy Nakliyat

Firmamızın hizmetlerinden 7/24 faydalanmak istiyorsanız sizler de sitemizde yer alan numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Gerek eşyalarınızın ne durumda olduğu gerekse de ne zaman hizmet alabileceğinize ait soruları buradan sorabilirsiniz.

Her daim muhatap bulabilir ve en doğru cevapları alabilirsiniz. O halde nakliye hizmetleri için daha fazla düşünmenize gerek kalmadığını ifade etmek isteriz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96