fbpx

Kiraz Evden Eve Nakliyat

Kiraz Evden Eve Nakliyat

Kiraz Evden Eve Nakliyat listesinin zirvesinde, müşteri memnuniyetini prensibe almış bir Kiraz nakliyeciler şirketiyiz. Temel gayemiz evini, ofisini, iş yerini, dükkanını kısacası hayatını başka bir yere taşıyan vatandaşlarımızın bu zorlu süreçte yanında olmak. Dinamik, güler yüzlü, enerjik, profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla istediğiniz yere taşınmanızda her zaman yanınızdayız. 

Kiraz Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev, fuar, dükkan, işletme, ofis taşıma kısacası istediğiniz her binayı sizler için taşıyoruz. Bize başvurduğunuzda öncelikli olarak sizler için ödeme ve nakliye planı hazırlıyoruz. Plana sizi de dahil ettiğimizden daha sonra oluşabilecek anlaşmazlıkların ve dargınlıkların önüne geçmiş oluyoruz.

Sizlerin belirlediği tarih ve saatte evinize gelerek büyük boy eşyalarınızı, ağır mobilyalarınızı, kırılacak objelerinizi, vb. büyük bir titizlikle ve dikkatle ambalajlayarak korumalı paketlerde muhafaza ediyoruz. Ambalajlamada kraft kağıt, streç naylon, kişiye özel paketleme, özel taşıma fıçıları, vb. tekniklerinden faydalanıyoruz.

Yeni ev adresinize eşyalarınızı götürüp yerleştirdikten sonra istediğiniz düzeltmeleri, montajları, vb. yaparak görevimizi hakkıyla gerçekleştirmiş oluyoruz. Sizleri yeni evinizde uğurlayıp bir dahaki nakliye işlemleriniz için iletişim adreslerimizi veriyoruz. İstanbul nakliyat olarak hem şehir içi hem şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde kullandığımız büyük boy, küçük boy araç seçenekleri, uzman ekip, vb. vasıtasıyla sizler için en iyi nakliye şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kiraz Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Kiraz asansörlü nakliye firması olarak siz önemli müşterilerimiz için her türlü yeniliği yapmaya kendimizi mecbur hissediyoruz. Amerika, Avrupa ve dünya standartlarında nakliye firması olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bir gökdelenin 10. katı ya da bir apartmanın 2. katı fark ermeksizin ev veya ofis eşyalarınızı büyük bir dikkat ve ciddiyetle asansör vasıtasıyla indirip kamyonetlerimize aktarıyoruz.

Yeni evinize ya da ofisinize gittiğimizde aynı şekilde eşyalarınızı asansör sayesinde istediğiniz kata çıkarıyoruz. Asansörün en büyük faydası değerli eşyalarınıza bir zarar gelmeden onların güvenli ve kolay bir şekilde taşımasını yapmak. Ayrıca personelimiz beden sağlığı için de avantajlı olan bu teknik hem sizin hem bizim yüzümüzü güldürmeye devam ediyor.

Kiraz sigortalı nakliye şirketi olarak her türlü eşya indirme, mobilya çıkarma, araca yükleme yapma, takma sökme, taşıma, vb. faaliyetleri esnasında hava, çevre, personel gibi sebepler yüzünden eşyalarınıza bir zarar gelirse siz tek kuruş dahi ödemeden biz firma olarak tüm maddi ve manevi sorumluluğu üstleniriz. Yani sizin tüm zararınızı karşılamış oluruz. Müşteri haklılığı çerçevesinde önceden önlemlerimizi alarak eşyalarınızın ya da bir başkasının emniyetini tehlikeye atmayız. Kiraz evden eve nakliyat alanında bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Kiraz Nakliyeci Önerisi

Kiraz çevresinde parmakla gösterilen, yaptıklarıyla müşterisini memnun eden birkaç ev taşıma şirketinden biriyiz. Sektördeki öncülüğümüzün arkasında müşterilerimizin referansı ve güveni var. Onların destekleriyle büyümüş adeta bir aile hâline gelmiş nadir firmalardan biriyiz. Şehir içi, şehir dışı taşımacılığın yanında asansör kiralama, eksper tutma, depolama gibi faaliyetlerimizle Kiraz ucuz fiyatlı nakliye şirketlerindeniz.

Kiraz Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

Kiraz evden eve nakliyat hizmetlerimizle, piyasanın aşağısında fiyatlarımızla müşterilerimizi cezbetmeye devam ediyoruz. Kiraz evden eve nakliyat fiyatları içinde sizlerin cebine en uygun olan seçeneği biz sunuyoruz. Sizlerin onayı ve güveni her şeyden daha önemli. Bu yüzden sizleri mağdur etmek istemiyoruz. Maddi olarak düşük miktar ücret talep ederek bir dahaki nakliye işinizde de yanınızda olmak istiyoruz.

Fiyat öğrenmek, kafanızdaki sorulara yanıt aramak ve daha çok bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96