fbpx

Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık Evden Eve Nakliyat

Kınık Evden Eve Nakliyat şehir içi veya iş yeri, fuar veya ofis taşımacılığı gibi alanlarda yıllardır hizmet veren şehirlerarası evden eve nakliyat, şirketimiz müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Alanında uzman kadrosuyla paketleme, taşımacılık, montaj, vb. faaliyetleriyle müşterilerinin gönlünde taht kuran şirketimiz, insan kazanma prensibiyle çalışmaya tüm hızıyla devam ediyor. 

Kınık Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliye piyasasında bunca yıldır tutunmaya devam eden Kınık evden eve nakliyat şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin şehir içi veya şehir dışı ev taşıma faaliyetlerinizi çok uygun fiyatlarla yapmaya talibiz.

Bize başvurduğunuzda ilk olarak uzman arkadaşlarımız ücretsiz bir şekilde taşıma ve ödeme planı hazırlayarak önünüze sunarlar. Sizleri de bu sürece dahil ederek içinize sinmeyen şeylerin düzeltilmesini sağlayabiliriz. Sizin direktifleriniz ve istekleriniz doğrultusunda hazırladığımız ödeme ve nakliye planını arzu ettiğiniz bir zaman diliminde hayata geçirmek için sizlerle tekrardan bir araya geliriz. Büyük ebatlı eşyalarınızı dikkatle taşır, kırılacak eşyalarınızı ise büyük bir hassasiyetle sarıp paketleriz. Çağa uygun ambalajlama ve paketleme işlemlerinden sonra büyük bir dikkat ve özenle nakliye araçlarına yükleme yaparız. Tüm bu işlemler esnasında siz rahat bir şekilde bir köşede oturup bizleri seyredebilirsiniz. Elinizi hiçbir işe sürmenize gerek yoktur.

Kınık Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Kınık ucuz fiyatlı nakliye hizmetlerimiz sayesinde diğer nakliye şirketlerine kıyasla çok daha uygun fiyatlara taşımacılık hizmeti veriyoruz. İşimizi yaparken üzerine titizlendiğimiz nokta şüphesiz yeni bir eve, ofise, hayata taşınan müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamaktır.

Sizlerin ricaları ve talimatları doğrultusunda uzun yıllar şoförlük yapmış nakliye aracı şoförlerimizden, deneyimli fiyat eksperlerine kadar tüm ekibimizle bu taşınma sürecinde size destek olmak için yanınızdayız. Kınık evden eve nakliyat konusunda dünya standartlarını yakalamış bir firma olarak sizlerin desteğini almak bizleri gururlandırmaktadır.

Kınık Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Diğer nakliye şirketlerinin aksine sadece üst katlarda yaşayan vatandaşlarımıza değil bodrum katında yaşayan müşterilerimize de asansörlü nakliye hizmeti veriyoruz. Avrupa ve dünya standartlarını yakalama vizyonunda olan bir Kınık asansörlü nakliye şirketi olarak sizlerin taşınma sürecini kolay atlatmanızı istiyoruz.

Bu stresli süreçte sizleri motive ederek yüzünü güldürmek şirket olarak temel hedefimizdir. Asansörlü taşımacılık faaliyetlerini ciddi bir şekilde yapan ekibimiz düşme, çatlama, kırılma, vb. olumsuz durumlar için sıkı güvenlik önlemleri alırlar. Sizin güvenliğiniz başta olmak üzere gerek çalışma arkadaşlarımızın gerekse çevrenin emniyeti için tüm tedbirlerimiz baştan alınmıştır.

Kınık sigortalı nakliye şirketi olarak taşınma sürecinde yaşanabilecek tüm olumsuzluklardan sizleri maddi ve manevi olarak güvence altına alıyoruz. Gerek hava şartlarından gerekse personelimizden kaynaklı tüm negatif durumların etkilerini en aza indirmek için gece gündüz çabalıyoruz. Nakliye aracının kazası, kırılma, düşme, çatlama, çalınma ve kaybolma gibi durumlarda tüm zararlarınız Kınık nakliye firması olarak tarafımızca karşılanacaktır.

Kınık Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kınık’ta görev yapan, müşteri referansıyla faaliyet gösteren, vatandaş memnuniyeti gözeten ender istanbul nakliyat olarak ev taşıma firması olarak biliniyoruz. Şehirler arası ev taşımacılığı yapmak isteyen vatandaşların ilgilenmesi gereken temel şartlardan birisi de K belgesidir. Bu belge şehir dışı nakliyeciliği için ciddi derecede önemlidir. Müşterilerimizin bu belgeyi sorgulama hakkı vardır. Bu belgeye sahip olmayan firmalar yasal olarak suç işledikleri için nakliye hizmetini gerçekleştiremezler. Tüm resmi taşımacılık şartlarını taşıyan şirketimiz legal bir firma olduğundan müşterilerimize güven ortamı sunmaktadır.

Kınık evden eve nakliyat kapsamında sormak istediğiniz, merak ettiğiniz her türlü konuda detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96