fbpx

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Her türlü taşımacılık faaliyetinizi piyasa şartlarına göre çok uygun fiyatlarla yapan bir Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat şirketiyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde hiçbir ayrıntıyı düşünmenize gerek kalmadan yeni adresinize sizleri ve hayatınızı taşıyoruz.

Kemalpaşa ucuz fiyatlı nakliye firması olarak temel hedefimiz sizleri yeni evinize, yeni ofisinize, yeni sokağınıza kısacası yeni hayatınıza taşımaktır. 

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ofis taşıma, ev taşıma, iş yeri taşıma hizmetleri veren şehirlerarası evden eve nakliye faaliyetleriyle sektörde adından sıkça bahsettiren Kemalpaşa evden eve nakliyat firması olmamız boşuna değildir.

Çalışan, işçi, patron, esnaf, memur kısacası tüm vatandaşlarımız şirketimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Ağır mobilyalarınızı, büyük ebatlı eşyalarınızı taşımanın yanında onların sökülmesi, yeni binanıza tekrardan takılması gibi tüm işlemleriniz kurumumuz çatısı altındadır. Cam gibi kırılacak yapıdaki eşyalarınız büyük bir hassasiyet ve ciddiyetle korunaklı ambalajlara sarılıp kolilere yerleştirilir. Böylelikle nakliye esnasında oluşabilecek kazalar ve hasarlar en aza indirilmiş olur. Sizlerin memnuniyeti ve keyfi bizim en büyük referansımızdır.

Sadece şehir içi değil şehir dışı taşımacılık işlemlerinizde her daim yanınızda olmaktan şeref duyarız. Firmamız yetkilileri ve personeli işinde son derece uzman bir kadronun elemanlarıdır. Nakliyecilik esas işimiz olmakla birlikte yüzde 100 müşteri memnuniyeti için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyeci

Kemalpaşa evden eve nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyatı biz veriyoruz. Asıl misyonumuz müşteri memnuniyeti olduğu için siz değerli vatandaşlarımızın her türlü taşınma işlemini büyük bir sabır ve özenle gerçekleştiriyoruz. Kemalpaşa evden eve nakliyat firmaları arasında güven duyulan, işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren, dinamik ve yetenekli bir çalışma ekibine sahip olan neredeyse tek şirketiz.

Bize başvurduğunuz takdirde öncelikle firma yetkililerimiz sizler için bir taşınma ve ödeme planı hazırlar. Böylece ne kadar ödeyeceğiniz önceden belirlenmiş olur. Daha sonra sürpriz yaşamazsınız. Ayrıca nakliye planı sayesinde büyük çaplı eşyalarınızın nasıl taşınacağı, hangi teknik kullanılarak binadan çıkarılacağı, taşınma esnasındaki risk ve güvenlik çemberinin oluşturulması gibi nakliyeye dair tüm detaylar sizin yanınızda hazırlanmış olur. Uygun gün ve saatte nakliye hizmeti veren ekibimiz binanıza gelerek eşyalarınızın sökülmesi, indirilmesi, araca yüklenmesi, taşınması, vb. uygulamalarını gerçekleştirir.

Kemalpaşa Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Çağı yakalama ilkemiz gereği nakliye hizmetlerimiz için ister çatı katı ister zemin kat olsun asansör hizmeti vermekteyiz. Böylece büyük çaplı mobilyalarınız daha kolay ve rahat bir şekilde, zarar görmeden evinizden alınıp araçlarımıza yüklenir. Havalı naylon hizmeti, özel askılı dizayn edilmiş dolaplar ve asansörlü indirme, bindirme, yükleme, vb. faaliyetlerimiz sayesinde güvenli bir şekilde eşyalarınız taşınmış olur. Kemalpaşa asansörlü nakliye firması olarak ev, ofis, işletme, fuar, vb. taşımacılığında sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Kemalpaşa sigortalı nakliye firması olarak taşınma sırasında yoldan veya personelimizden kaynaklı her türlü oluşabilecek kaza, kırma, düşürme, vb. olumsuz durumlar için tedbirimizi almış bulunuyoruz. Bu sayede yaşanabilecek her türlü negatif durumdan siz mesul olmayacaksınız. Tüm sorumluluğu etik ilkelerimiz gereği biz alıyoruz. Zararınızı son kuruşuna kadar firmamız ödeyecektir.

Kemalpaşa Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Kemalpaşa evden eve nakliyat kapsamında verdiğimiz üstün hizmetler sayesinde hem sektör içinde prestijli bir yer edindik hem de vatandaşlarımızın kalbine yerleştik. Nakliye şirketi hizmetine ihtiyaç duyan ve güvenli bir firma arayan tüm müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizleri seçebilirler.

Kemalpaşa nakliyeciler içinde sarsılmaz bir yere sahip olduğumuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Fiyatlar, şartlar ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96