fbpx

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Eskiden zor bir iş olan taşınmalar bugün Kayseri Evden Eve Nakliyat gibi evden eve taşımacılık hizmetini birinci kalitede yapan firmalar sayesinde kolaylaşmıştır.

Firmamız Kayseri evden eve nakliyat alanında çalışmaktadır. İhtiyacınız olduğu anda kendi internet sitemiz üzerinden bizi hemen arayabilirsiniz. Bütün iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur. Böylece sizi zorlayacak olan paketleme, ambalajlama, güvenle taşıma ve yeni adreste eşyaların çıkarılması, eşyaların monte edilmesi gibi sorunların hiçbiri ile uğraşmayacaksınız. Kayseri evden eve nakliyat şirketleri arasında ilk akla gelen, yıllardır profesyonel anlamda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini öncelikli husus şeklinde değerlendirerek çalışmaktadır. Kayseri İstanbul evden eve nakliyat ise, tahmin edilebileceği gibi, iki büyük şehir arasında sık sık yaptığımız bir seferdir.

Kayseri Şehirlerarası Nakliyat

Orta Anadolu’nun en büyük şehirlerinden biri olan Kayseri her bakımdan hareketli bir il merkezidir. Hem il dışına gidiş, hem başka illerden şehrimize geliş, hem de şehir işi taşınmalar sosyal hareketliliğimizin bir parçasıdır. Bütün bu güzergahlarda şehirlerarası nakliyat olarak hizmetinizdeyiz. Evinizi (veya işyerinizi) gerek il içinde ve gerekse il dışında istediğiniz yere güvenle taşımaktayız. Kayseri evden eve taşıma konusunda sigortalı taşımacılık, asansörlü taşımacılık gibi yöntemlerin desteğinde sizi yeni mekanınıza güven içinde götüreceğiz.

Kayseri Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası taşınmanın zor olduğunu artık düşünmeyin. Pointer Nakliyat olarak iki sokak öteye taşınsanız bile bizden aynı ihtimamı göreceksiniz. Aynı özenli paketleme ve araca dikkatle yerleştirme, aynı güvenli seyir ve varılan noktada eşyaların taşınması ve demonte eşyaların yeniden kurulumu tarafımızdan yapılmış olacak. Kayseri şehirlerarası evden eve nakliyat Pointer güvencesinde zor iş olmaktan çıkmıştır.

Kayseri Nakliyat Birinci Aşama Her Zaman Olduğu Gibi Eksper Hizmetidir

Evden eve nakliyat hizmetleri içinde birinci evremiz gelip eşyanın durumunu görmek anlamına gelen eksper hizmetidir. Bu görüşme sırasında nasıl bir paketleme yapılacağı, hangi aracın veya araçların uygun olduğu, yeni evin kat yüksekliği, zaman ve Kayseri evden eve nakliyat fiyatları gibi hususlar da belirlenmiş olur. Eşyalarınız sigortalı taşımacılık güvencesi içinde nakledilecektir. Sizden sadece özel eşyalarınızı toplamanız istenir.

Geriye kalan mobilyalar ve her türlü eşya tecrübeli taşıma ekibimiz ve taşımaya uygun ekipman ile nakledilecektir. Dilerseniz asansörlü taşıma yapabiliriz ki bu yöntem hem işgücü hem de zaman açısından çok pratik olacaktır. Kayseri evden eve nakliye işlerini üstlenen Pointer Nakliyat olarak bu hizmetin artık sektörde yaygın biçimde kullanıldığını belirtelim.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın en önemli evresi şüphesiz eşyaların paketlenmesi ve götürülmeye hazır hale getirilmesidir. Uygun taşıma ekipmanı ile gelecek olan taşıma ekibimiz bu işi layıkıyla yapacaktır. Eşyalarınız herhangi bir hasara uğramadan, gerektiğinde sökülerek ve tek tek paketlenerek, kontrollü bir biçimde araca taşınacaktır.

Cam eşyalar kırılır mı, mobilyalar çizilir mi diye endişelenmeyin. Kayseri evden eve nakliye firması olarak piyano taşımacılığı veya antika tablo taşımacılığı gibi işimizin en çok hassasiyet gerektiren bölümünü bile talep olduğunda yerine getirmekteyiz. Bu hassasiyetler işyerlerinin taşınması için de geçerlidir. Örneğin banka veya büyük market taşımacılığımız Kayseri nakliye hizmeti içinde buna örnek gösterilebilir.

Kayseri Asansörlü Ev Eşyası Taşıma

Kayseri asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri içinde asansörlü taşımacılık da Pointer Nakilyat olarak hizmetlerimiz içindedir. Hidrolik sistemle çalışan bir vinç sayesinde yapılan bu iş yüksek katlardan eşyaların indirilmesini ve yüksek katlara eşya çıkartılmasını çok kolaylaştırmıştır. Beyaz eşyalar, ağır mobilyalar artık merdivenlerden indirilip çıkartılmıyor.

Böylece hem gereken işgücü azalıyor, hem zamandan kazanılıyor hem de eşyaların merdiven köşelerine çarpıp zarar görmesi engellenmiş oluyor. “Kayseri nakliye asansörlü taşımacılık” ile eşyalarınızı tam emniyet altına almış oluyorsunuz. Vinçli araçlarımız bu konuda hizmetinizdedir ve hepsinin gerekli bakımı düzenli biçimde yapılmaktadır. Ayrıca asansörlü vincin çalışması sırasında ekibimiz çevre güvenliğini de sağlamakla görevlidir.

Evden Eve Nakliyatta Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık yöntemi dışarıdan bakıldığı zaman nakliye maliyetini artıran bir durum gibi görünebilir. Ancak evden eve nakliye hizmeti veren firma ne kadar profesyonel olursa olsun bazı riskler karşınıza çıkabilir. Olumsuz hava şartları, trafikte oluşabilecek sorunlar ve firmadan kaynaklanan bazı sorunlar gelişebilir. Yapılan araştırmalara göre yeni kurula  ve kar elde etme amacı ile hizmet veren firmaların sigorta yapmadıkları tespit edilmiştir. Sigortasız taşımacılık müşteri için dezavantajdır. Firmamız müşterilerinin maddi ve manevi yönden güvenliklerini düşündüğü için sigortasız taşıma yapmaz. Taşıma yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri evden eve nakliyat fiyatları olarak bu hizmetin pahalı olduğu hakkındaki düşüncenizi ise lütfen değiştirin. Asansörlü taşımanın günümüz modern şehir yaşamında yaygınlaşmasıyla birlikte fiyatlar gayet makul hale gelmiştir. İnternet sitemiz üzerinden Kayseri evden eve nakliyat fiyatları hakkında ilk görüşmeleri yapabilirsiniz. Serbest rekabet ortamında yürütülen bir piyasada rakamlar yüksek değildir.

 

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96