fbpx

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Alanında uzman kadrosuyla evden eve, şehirden şehre taşımacılık yapan Karşıyaka Evden Eve Nakliyat kapsamında enerjik ve güler yüzlü ekibimizle İzmir’de marka olmuş bir nakliye firmasıyız.

Şehirler arası evden eve taşımacılık alanında uzman kişiler eşliğinde, bunca yıllık birikimimizle, piyasa şartlarına göre çok uygun fiyat politikamızla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Sadece şehirler arası değil şehir içinde de nakliyecilik faaliyetlerimiz geçerlidir. 

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Karşıyaka’nın en hesaplı ve alanında en iyi nakliye şirketi olmanın gururuyla sizler için evden eve taşımacılık yapmaya devam ediyoruz. Görevlilerimiz eşliğinde öncelikle bir ödeme planı çıkarılıyor ardından eşyalarınızın taşıma planı hazırlanarak sizlere sunuluyor. Sizlerin de desteğiyle ortak bir paydada buluşarak istediğiniz zaman ve istediğiniz yere evinizi, ofisinizi, eşyalarınızı, hayatınızı taşıyoruz.

Taşınma derdi maalesef getirdiği stres ve problemlerle insanları yorabiliyor. Özellikle ev eşyalarının ve ağır mobilyaların taşınması, sökülüp takılması, monte edilmesi, vs. hep dert. Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları arasında müşterilerinin yükünü hafifletme politikası güden nadir şirketlerden biri olmamız sebebiyle sizlerin hemen dikkatinizi çekiyoruz. Ayrıca piyasadaki konumumuzu da belirlemiş oluyoruz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliye Firması

Öğrencileri, bekarları, işçileri ve toplumun birçok kesimini ilgilendiren ve büyük bir dert olan taşınma sorunu şirketimiz sayesinde yükünüzü en aza indirerek yeni evinize ve yeni hayatınıza taşımak için sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Alanında deneyimli ve uzman çalışma kadromuzla hiçbir işe elinizi dahi sürmeden kolay ve rahat bir şekilde yeni evinize taşınabilirsiniz.

Karşıyaka evden eve nakliyat şirketimize başvurduğunuz takdirde uzmanlarımız sizler için taşıma ve ödeme planı hazırlar. Size uygun olacak tarihte taşınma işlemi gerçekleşir. Büyük ebatlı mobilyaların, ağır eşyaların taşınmasının yanında aynı zamanda istediğiniz eşyalarınız da sökülebilir. Yeni adresinize taşındığınızda bu eşyalarınız istediğiniz şekilde yeniden takılır, istediğiniz yere monte edilir.

Üstelik bunlar için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Karşıyaka nakliye fiyatları arasında en uygun fiyatlı şirket olduğumuzdan müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmıyor. Onların referansı sayesinde sizler yeni hayatınıza başlamanın heyecanını yaşarken ekip arkadaşlarımız sizler için çalışmaya devam edecekler.

Karşıyaka Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Karşıyaka asansörlü nakliye firması listesinde üst sıralarda yer alan şirketimiz, ev, iş yeri veya ofis taşımacılığı dallarında alt kattan üst kata istediğiniz odaya mobilyalarınızı ve eşyalarınızı taşır. Buzdolabından televizyona, çamaşır makinesinden bulaşık makinesine kadar her türlü ağır mobilyalarınızı güvenli bir şekilde uzman ekibimiz vasıtasıyla taşırız. Sizleri tecrübemiz sayesinde memnun bırakarak, işinizi büyük bir ciddiyetle çözeriz.

Karşıyaka nakliye şirketi olarak tüm taşınma faaliyetlerinizi şirketimiz bünyesinde sigortaya alırız. Böylelikle taşınma esnasında oluşan kırılma, çatlama, kaybolma, vb. sorunlardan biz sorumlu oluruz. Ev taşıma da bu olumsuz durumu çözmek için her türlü imkanımızı seferber ederiz. Müşteri her zaman haklıdır ilkesiyle hareket ettiğimiz için hiçbir şekilde mağdurumuz olmazsınız. Karşıyaka sigortalı nakliye firması olduğumuz için gönül rahatlığıyla taşınma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ofis taşıma veya ev taşıma fark etmeksizin her türlü nakliye işlerinizde yanınızdayız. Çalışma arkadaşlarımız klasör, dosya, ofis eşyaları, vb. sarılıp paketlenmesi işlemlerini büyük bir titizlik ve çabayla gerçekleştirirler. Ev taşımasında ise eşyalarınız, önem verdiğiniz objeler, vs. ciddiyetle paketlenip nakliye için hazır hâle gelir.

Önceden yapılan planlama sayesinde eşyalar olması gereken zamanda olması gereken yerde olurlar. Böylelikle eksik, negatif, vb. durumlar yaşanmamış olur. Karşıyaka evden eve nakliyat konusunda aklınızdaki tüm soruları yanıtlayabiliriz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96