fbpx

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Size sunduğumuz birinci sınıf, kaliteli ve güvenilir Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için makul fiyatlar belirliyoruz.

Kadıköy, istanbul’un anadolu yakası’nda yer almaktadır. Kadıköy, kocaeli yarımadası’nın güneybatı tarafında bulunmaktadır. Batı ve güneyinde marmara denizi, kuzeydoğusunda ataşehir, kuzeyinde üsküdar, ve doğusunda maltepe ilçeleriyle çevrilidir. Kadıköy’ün kıyı şeridi yaklaşık olarak 21 km uzunluktadır. Marmara sahili boyunca haydarpaşa’dan bostancıya kadar uzanır bu sahil şeridi. Kadıköyde kıyı şeridi ve buna paralel olarak uzanan ana ulaşım güzergahları, yerleşim yapısını şekillendirir. Daha geride kalan D-100 karayolu ise kadıköy’ün kuzey sınırını meydana getirmektedir. Kadıköy’deki yerleşiminin başlangıcı, haydarpaşa koyu ve moda burnu’nun oluşturduğu alanda bulunmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy evden eve nakliyat Kadıköy’e adını veren yerleşme merkezi ve asıl kadıköy semti kabaca kuzey ve kuzeydoğuda demiryolu, doğuda kurbağalıdere ve kalamış koyu, batıda ise marmara denizi ve haydarpaşa koyu’nun sınırladığı kısım olarak belirtilebilir. Bu bahsettiğimiz alan kadıköy çarşısı, yeldeğirmeni ve moda gibi tarihi yerleşkeleri de kapsayan rasimpaşa, osmanağa ve caferağa mahallerinden meydana gelir. Kadıköy, ancak 19. y.y.’da sürekli iskan alanı haline gelmiş ve istanbul kenti ile bütünleşebilmiştir.

İstanbul’un diğer tarihi yerlerine kıyasla, şehir tarihi içinde oldukça genç bir yerleşim yeri olarak söylenebilir. Anadolu yakası’nın en eski yerleşim birimlerinden olan kadıköy, bugün de yakanın en işlek noktasıdır. Kadıköy’de osmanlı döneminden kalma yapılara da rastlanabilmektedir. Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından oldukça değerlidir. İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları kadıköy ilçesi’nde yer almaktadır. 2015 yılında yapılan “istanbul’da yaşam kalitesi araştırması”nda tüm ilçeler arasında 2. sırada seçilmiştir.

Kadıköy Evden Eve Taşımacılık

Kadıköy evden eve taşımacılık ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pointer Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır.

Kadıköy evden eve nakliyat kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Pointer Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Pointer Nakliyat ile İstanbul Kadıköy lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliye

Kadıköy evden eve nakliye hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Pointer Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek eski adresinizden yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Nakliyat sektörü insanlık tarihi kadar eski bir sektördür. Bu kadar köklü bir tarihe sahip olması nakliyat sektörünü elzem bir sektör haline getirmektedir.

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy nakliyat sektörünün bu kadar önemli ve gerekli olması pek çok firmanın maddi çıkarları peşinde koşmasına neden olur. Pointer evden eve nakliyat firmamız ise müşteri memnuniyetini hizmetinin merkezine koymaktadır.

Böylelikle Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimizi sizi memnun edecek şekilde sunuyoruz. Nakliyat konusundaki ihtiyaçlarınıza cevap niteliğinde nakliyat hizmetine ulaşmanızı mümkün kılıyoruz.

Sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetimiz pek çok avantaja sahip olan bir hizmetimizdir. Hizmetimizin özelliklerini sizler için sıralayalım:

Kaliteli Hizmet

Öncelikle size kaliteli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Hizmetimizin kalitesini yükseltiyor ve böylelikle müşteri memnuniyetimizi yüksek tutuyoruz.

Profesyonel Nakliyat

Profesyonel bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Böylelikle özensiz nakliyat hizmeti sonucu eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz.

Sistemli Çalışma

Sistemli bir şekilde çalışıyoruz. Böylelikle eşyalarınızı en kısa sürede dilediğiniz adrese taşıyoruz. Nakliyat sürecini kısaltan hizmetimiz ile nakliyat sürecini kolaylıkla atlatmanızı sağlıyoruz.

Son Teknolojiyle Üretilmiş Araçlar

Son model ve teknolojide üretilmiş nakliyat yöntemleri ve araçları kullanıyoruz. Böylelikle eski tip, riskli taşımacılık hizmetlerinden uzak duruyoruz.

Hijyenik ve Dayanıklı Paketleme

Eşyalarınızı paketlerken yırtılmaya ve darbeye karşı dayanıklı ambalajlar kullanıyoruz. Kullandığımız ambalajların temiz olmasını sağlıyor ve böylelikle eşyalarınızın kirlenmesinin önüne geçiyoruz.

Ekonomik fiyatlar ile güvenilir ve özenli nakliyat hizmetinden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Parça Eşya Taşıma

Kadıköy parça eşya taşıma ilçesinde uzun zamandan beridir aktif şekilde hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Kadıköy ilçesinde ikamet eden halkımız için hizmetlerimizi aralıksız şekilde sunmaya devam ederiz. Onların en hızlı şekilde ihtiyaçlarını karşılamak bizler için önemli diyebileceğimiz faktörlerden biridir. O zaman sizlerde hemen bekleme yapmadan hizmetlere başvurabilirsiniz.

Eşyalarınızla ilgili çolarak taşımacılık faaliyetleri devam ederken paketleme ya da ambalajlama yollarına başvurmaktayız. Bu sayede eşyalarınız gitmesi gereken yerlere de son derece güvenli şekilde gidecektir. Tüm zamanların en güvenli firmalarından biri olarak sizlere kusursuz şekilde hizmetler sunmaya devam ederiz.

Taşımacılığın itinalı şekilde yerine getirilmesi adına ne gerekiyorsa yapmaktayız. Eşya taşıma konusunda firmamız sektörde en güzel hizmetleri sunmaya devam eder. Bu sayede sizlerde artık aradığınız üst düzeye sahip çözümleri sunmaya devam eden firmamız dan tam hizmet alacaksınız.

Kadıköy Nakliyat

Ev ya da işyerleriniz de ister çok isterseniz de az eşyalarınız olsun güvenle taşınmaya devam edilir. Bu konuda sizlere yönelik olarak kaliteli hizmetler sunmaya devam ederiz.

Parça Eşya Taşıma Pahalı M?

Sektörde ekonomik çözümlerle parça eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamızı seçtiğiniz zaman ise çok yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmamış olacaksınız.

Parça Eşya Taşımacılı Nasıl Oluyor?

Ne kadar eşyanız varsa eşyanızın miktarına göre de nakliye araçlarımızı belirliyor ve eşyalarınızın da taşınmasını sağlıyoruz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96