fbpx

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat firması sayesinde ev taşıma ve ofis taşıma işlemleri çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tüm ilçelerine taşıma ve ekip desteği sunan firmamız 16 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

İstinye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İstinye evden eve nakliyat tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmekte ve eşyalar aynı gün içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşınma gününden önce sigorta poliçeniz hazırlanarak sizlere teslim edilir.

Sigorta doğal afet,kaza yada taşınma işlemleri sırasında eşyalarınızın hasar görmesi durumunda işleme alınır. Mali Mesuliyet Sigortası nakliyatçıyı koruyan bir sigorta poliçesidir.

İstinye Evden Eve Nakliye

İstinye evden eve nakliye penceresinden baktığımızda mali mesuliyet sigortası nakliyatçıyı ve dolaylı olarak nakliyat firması taşınan kişiyi, taşınma esnasında üçüncü şahıslardan gelebilecek trafik kazası başta olmak üzere oluşacak zararlara karşı koruma sağlıyor.

İstinye evden eve nakliyat bu poliçe nakliyatçının adına düzenlenir. Tazminat hakkı doğarsa tazminat nakliyatçıya ödenir. Mal sahibinin nakliyatçıdan tazminat talep etmesi için Sözleşmesi yapmış olması gerekmektedir. İstinye nakliyat firması perdeler, mobilyalar ve koltuk takımları içinde tamamen ücretsiz bir şekilde söküm ve montaj desteği sunmaktadır.

İstinye Nakliye Şirketi

İstinye nakliye şirketi ayrıca 1+1 gibi küçük daireler bile Hakkari’den Edirne’ye kadar götürülmektedir. Piyasanın en ucuz evden eve nakliyat hizmeti firmamız bünyesinden sunulmaktadır. Müşterilerimiz nakil sürecinde zahmet çekmemekte tüm eşyalar risksiz bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir.

İstinye Nakliye Firması

İstinye nakliye firması asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliye gibi hizmetler sunmaktadır. Müşteriler firma tercihinde çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Zira her şirket aynı kalitede hizmet vermemektedir. Örneğin yükleme boşaltma gibi işlemlerin yanlış yapılması sonucunda pek çok eşya zarar görebilmektedir. Personelleri ise profesyonel bir iş tecrübesine sahiptir. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yüklenmekte veya araçlardan indirilmektedir

İstinye Nakliye Fiyatları

İstinye evden eve nakliyat firmaların içerisinde yer alan komisyoncular nedeniyle pek çok müşterilerimiz çalışacağı firmayı bile tanıyabilirler. Ancak İstinye evden eve taşımacılık kesinlikle komisyon üzerinden iş almaktadır. İstinye evden eve nakliye, asansörlü nakliye, ofis taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetlerini de cüzi rakamlar ile vermektedir. Paketleme gibi işçilik hizmetleri için ekstra ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

İstinye Nakliyat

Firmamız kiralık dairelerde oturan müşterilerine özel yüzde 40’lara varan indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir.

Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden biridir.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96