fbpx

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama için müşterilerine kolay çözümleri sunmayı hedefler ve depolama işlerinizi sizin üzerinizden alır. Depolama hizmetinde eşyalarınızı bireysel ve kurumsal olarak özel depolama tesisleri içinde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınızın depolanması için eşyalarınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir İstanbul eşya depolama firması arıyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

İstanbul eşya depolama eşya muhafazası, firmamızın sunduğu güvenli hizmetler arasındadır. Eşya muhafazası, muhafaza edilmesi icab eden bir eşya çeşidinin (örneğin araba ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşyaları, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazlalık malzemeler, koliler vb.) muhafazalı depolarda ve özel sandıklarda depolanması.

Şirketimizce uygulanan depolama oldukça makuldür. Planlamada belirtilen haricinde ayrıca fiyat tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün ücretlendirme, anlaşma sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşların rızasının planlandığı depolama hizmetinde, gereken her unsur şirketimizce düşünülmüştür.

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Transferine başladığımız her eşyanın iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

İstanbul Depolama

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. eşya depolama ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

  Her Boyutda Uygun Depolama Aylık Depolama Ücretleri
  Mini DEPOLAMA  80 TL + KDV (Aylık)
  Midi Depolama  110 TL + KDV (Aylık)
  Maksi Depolama  160 TL + KDV (Aylık)
  Ultra Depolama  190 TL + KDV (Aylık)
  Mega Depolama (+1 oda)  210 TL + KDV (Aylık)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  260 TL + KDV (Aylık)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  300 TL + KDV (Aylık)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  600 TL + KDV (Aylık)

İstanbul Ofis Eşyası Depolama

Teknolojinin giderek geliştiği ve yaşam alanlarının daraldığı dünyamızda eşyalarımız için yeterli alan bulma sorunu yaşamaya başladık. Eğer eşyalarınızı bir süreliğine emanet edebileceğiniz bir İstanbul eşya deposu arıyorsanız Pointer Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın rutubetsiz ve tozsuz depolarda muhafaza ediyoruz. Böylelikle eşyalarınız depoda bulunduğu süre içerisinde hiçbir zarar görmez.

İstanbul Eşya Deposu

Taşınacaksanız ve henüz bir yer bulamadıysanız, şehir dışına gidecekseniz ya da herhangi bir sebeple eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa İstanbul ev eşyası depolama şirketi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için ısı ve nem kontrolü ile eşyalarınızın depolanacağı firmalar ile anlaşmanız gerekmektedir.

Eşyalarınızı depolayacak güvenilir bir depolama firması eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden istediğiniz süre boyunca muhafaza edilmesini ve size teslim edilmesini sağlayacaktır.

İstanbul Ev Depolama

7/24 güvenlik sağlayan firmamız tüm depoları kamera sistemleri ile izlemekte ve alarm sistemleri ile eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarar görmesinin önüne geçmektedir. Eşyalarınızın depolanması için tüm güvenlik önlemlerini alan firmamız depolama firmaları arasında gözünüz kapalı güvenebileceğiniz işini dürüst bir şekilde yapan bir firmadır.

Depolanacak eşyalarınız gerek taşınma gerek depolama aşamasında zarar görmemesi için en iyi şekilde paketlenmektedir. Eşyalarınızı sigortalatmak isterseniz eşyalarınızın bu sigorta kapsamında muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firması

Depolama fiyatları depolanacak eşyalarınıza ve depolamak istediğiniz alana bağlı olarak değişiyor. Depolanacak eşyalarınız için net bir fiyat almak ister firmamız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın en iyi şekilde korunabiliyorsanız, inanıyorum.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Bu seçimleriniz için net eşya depo fiyatına göre depolama firması olarak sizlere depolama hizmetimiz hakkında ve depolama fiyatlarımız hakkında bilgi vermekten memnuniyet duyarız. İletişim kanallarımızda bizimle birlikte bizimle iletişime geçebilir ve müşteri temsilcimizden istediğinizi duyurabilir.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96