fbpx

İçmeler Evden Eve Nakliyat

İçmeler Evden Eve Nakliyat

İçmeler Evden Eve Nakliyat taşınma sürecini kolaylaştırmak istiyorsanız firmamız ile çalışarak taşınmanın yükünü hafifletebilirsiniz.

Nakliyat firması denilince sadece eşyaların taşınma süreci akla gelir. Ancak Pointer nakliyat firması olarak taşınma yeri pek çok işi üsteleniyoruz.

İçmeler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

İçmeler evden eve nakliyat sizler sadece evinizdeki kişisel eşyalarınızı toplayarak geri kalanını bize bırakabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat Anlaştığımız gün adresinize gelen personelleriniz tarafından ambalaj ürünleri de getirilecektir.

Beyaz eşyalar, mobilyalar gibi büyük ürünler patpatlı naylonlar ile sarılır. Diğer küçük ürünler ise kasa gibi küçük eşya gereçleri ile toplanır. Ambalajlama işlemi devam etmekte hazır hazır olan eşyalar da taşıyacak. Öyle zamandan tasarruf ediliyor kısa sürede evinizin tamamı araca yüklenir. Kısa bir yolculuktan sonra tüm eşyalar yeniden yeni adresinize teslim edilir.

İçmeler evden eve nakliyat ambalajdan çıkarılarak yerlerine yerleştirilir. Montajı yaparak imalatı montajı yapıldı. Tüm bu hizmetlerimiz nakliye kapsamına dahildir ve ekstra bir ücret talep edilmez. Aynı gün yeni evinizde yerleşmiş olarak uyumanın tadını çıkarabilirsiniz.

İçmeler Nakliye Şirketi

Hemen her yerde bulunan yüksek binalar taşınma sırasında sizi endişelendirebilir. Ancak asansörlü taşıma sayesinde endişelenmenize hiç gerek yoktur. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun asansör ile taşıma yapmak mümkündür.

İçmeler evden eve nakliyat asansör kullanımı ile eşyalar taşınma esnasında zarar görmez. Bina içlerinde darbelere bağlı hasarlar olmaz ve yönetimle sorun yaşanmaz. Aynı zamanda taşıma işlemleri çok kısa sürede tamamlanır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için asansörlü taşıma istemeniz yeterlidir.

Zaten yüksek katlara taşımalar için de İçmeler evden eve nakliyat firmamız asansörü kullanmaktadır. Asansör kullanımı evlerin kaçıncı katta olduğuna göre farklılık gösterir. Zemin kat ya da birinci, ikinci kat gibi alçak katlarda asansöre gerek yoktur. Daha yüksek katlarda ise asansör tercih edilir. Taşıma esnasında tek yönlü olarak asansör kullanmak da mümkündür.

İçmeler Evden Eve Nakliye

Firmamızın temel amacı taşınma sürecini konforlu hale getirmektir. Çünkü ev taşımak tüm düzeni alt üst eden bir iştir. Biz ise sizin yükünüzü kısmen de olsa omuzlayarak en kısa sürede, başarı ile taşınmanızı sağlıyoruz. Siz de randevunuzu oluşturarak ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Araçlarımız gerekli yük sınırı kontrolüne uygun olarak taşıma yapar. Ayrıca 10-15 kat çıkabilen asansörlü taşıma hizmetlerimiz vardır. Bu sayede emek ve zaman artısıyla taşıma işlemleri gerçekleşmiş olur. Kullanılan aracımız, güvenli şekilde sarsılmadan taşınacak eşyayı kaldırır ve indirir. Fiyatlandırma konusu, kurumsallıkla doğrudan alakalı bir durumdur.

Çünkü gelişigüzel fiyatlar taşımacılıkta olmaması gereken bir durumdur. Sistemli firmaların neye göre fiyat belirlediği nettir. Bu durum genellikle değişmez. Piyasa değerlerinin de paralelinde işlemler yürütülür. Sürekli fiyat değişirse sorun demektir.

İçmeler Nakliye Firması

İçmeler nakliyat firmamız sizin için en doğru taşımacılık hizmeti vermek için 7/24 çalışmaya hazır profesyonel çalışanları ile yeni nesil araçları eğer taşınmak istiyorsanız kesinlikle pointer evden eve nakliyat tercih etmelisiniz.

Ev eşyaları oldukça detaylı ve kırılgan olabilir. Bu nedenle dikkatli bir şekilde paketlenmesi elzemdir. Aksi takdirde eşyalar zarar görebilir. Paketleyen kişilerin dikkatli olması kadar paketleme malzemelerinin de sağlam olması gereklidir. İşte bu amaç doğrultusunda firmamızın özel malzemeleri bulunmaktadır.

İçmeler Nakliyat

Mobilyalar, beyaz eşyalar ve mutfak eşyaları kırılmayacak ve çizilmeyecek bir şekilde paketlenir. Sizler herhangi bir zahmet içerisine girmeden eviniz taşınmaya hazır bir hale getirilir. Ayrıca eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Dolayısıyla gözünüz arkada kalmadan taşınma işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Hafta içi ya da hafta sonu taşınabilirsiniz. Sitemizde yer alan numaralarımızdan bizleri arayarak dilediğiniz zamana özel rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96