fbpx

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. Şehrin batı yarısında Çatalca Yarım adasında bulunmaktadır; İstanbul’un 7 km kare alanı ile yüz ölçümü bakımından en küçük ilçesi sayılmaktadır. 3 Haziran 1992 yılında ilçe olan Güngören, güneyde Bakırköy, doğuda Zeytinburnu, Esenler batıda Bahçelievler ilçelerine komşu konumda bulunmaktadır. Güngören 11 adet mahalleden oluşmaktadır. ilçeye bağlı kırsal bir yerleşme durumu yoktur.

Güngören Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Güngören evden eve nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Pointer nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır.

Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Pointer nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Pointer nakliyat ile İstanbul Güngören lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Güngören Evden Eve Taşımacılık

Güngören evden eve taşımacılık hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Pointer nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek eski adresinizden yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz.

Güngören evden eve taşımacılık konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Güngören Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti geçmişte kargo firmalarının sunduğu bir hizmet olmasına rağmen günümüzde profesyonel firmalar tarafından sunulan bir taşıma hizmeti olarak ön plana çıkıyor.

Geçmişte karo firmaları tarafından sunulan parça eşya taşıma hizmeti hem çok yüksek taşıma maliyetlerine hem de taşıma sırasında eşyaların büyük oranda zarar görmesine yol açıyordu. Profesyonel parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamızın sahip olduğu donanım ve parça eşya taşıma konusunda sahip olduğu tecrübe ile birlikte çok daha uygun fiyatlarla ve tamamen güvenilir bir şekilde taşıma hizmeti sunuluyor.

Ülkemizin en güvenilir ve profesyonel parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız parça eşya taşımak için dizayn edilmiş parça eşya taşıma nakliyat araçları ile hizmet sunuyoruz. Bu araçlarda parça eşyalar için farklı büyüklükte bölmeler yer oluyor. Bu sayede aynı anda onlarca farklı parça eşya güvenle ve sorunsuz bir şekilde taşınmış oluyor.

Güngören Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firmamız bünyesinde her biri kendi alanında uzman ve donanımlı çalışanlarımız ile birlikte en zorlu mevsim şartları ve en uzak mesafeler için bile sorunsuz, hızlı, güvenilir ve garantili nakliyat hizmeti sunuyoruz. Yaşıma hizmeti öncesinde eğer olumsuz hava şartları varsa ve bu durum nakliyatı geçirtecekse bunu size SMS ve Mail yolu ile bildiriyoruz.

Güvenilir parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız standart olarak uygulanan nakliyat hizmetlerinden farklı olarak istediğiniz sayıda parça eşyayı özel ambalajlarla istediğiniz noktaya son derece güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Sahip olduğumuz geniş hizmet ağı ile aynı anda aynı lokasyon üzerinde yüzlerce parça eşya taşıyoruz.

Bu sayede sunduğumuz hizmet hem son derece güvenilir bir şekilde hem de en uygun maliyetlerle gerçekleştirmiş oluyoruz. Geçmişte kargo şirketleri parça eşya taşıması yaparken oluşabilecek sorunlara karşı hiçbir sorumluluk altına girmiyordu. Ayrıca teslimat konusunda da kesin net bir tarih belirtilmiyordu. Firmamız bu anlamda hem garantili bir nakliyat hizmeti hem de eşyalarınızın tam teslim edebileceği zaman aralığını sizlere sunuyoruz.

Daha önceki dönemlerde özellikle uzak mesafelere gerçekleştirilen parça eşya taşıma hizmeti oldukça maliyetli olarak görüyordu. Firmamız size en uygun maliyetli parça eşya taşıma hizmeti sunabilmek adına son derece profesyonel ve kapsamlı bir nakliyat planlaması ile bu hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz bu planlı ve oldukça iyi organize edilmiş hizmetimiz sayesinde mesafe ne kadar uzak olursa olsun en uygun maliyetlerle taşıma hizmetini sunuyoruz.

Güngören Evden Eve Nakliye

Parça eşya taşımak amacıyla dizayn edilen araçlarımız sayesinde eşyalarınız ne taşıma esnasında zarar görme ne de başka eşyalarla karışma riski olmuyor. Bu sayede aynı anda birçok müşterimizin eşyasını taşıyarak maliyetlerimizi en aşağı seviyeye çekiyoruz.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı parça eşya taşıma hizmetini sunan firmamızın sahip olduğu geniş ve profesyonel taşıma ağı sayesinde normalde çok uzun süren ve sık yapılmayan noktalara bile son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde parça eşya taşıma hizmetini sunuyoruz.

Bu sayede Türkiye’nin her noktasında parça eşyalarınızı taşıyoruz. Ayrıca internet üzerinden nakliyat araçlarımızın güzergahını takip ederek parça eşyalarınızın nerede olduğunu görebiliyorsunuz. Eşyalarınız teslim edildiğinde bunu size SMS ve E-mail yolu ile bilgilendiriyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti genel itibari ile son derece hassas ve özen gerektiren bir hizmet olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca sunduğumuz bu hizmette oldukça değerli parça eşyalarında taşınma işlemini sunuyoruz. Bu sebeple firmamız bünyesinde gerçekleştirdiğimiz tüm parça eşya taşıma işlemlerinin alanının en iyi sigorta şirketleriyle sigorta anlaşması yaparak sunuyoruz.

Güngören Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bu sayede olası tüm sorunlara karşı eşyalarınız taşıma süreci boyunca teslimat aşamasına kadar sigortalanmış oluyor. Taşıma ekiplerimiz sizlere nakliyat öncesinde tüm sigorta belgelerinin bir örneğini sunuyor.

Böylece birçok firma gibi sadece lafta değil aynı zamanda belgeli bir şekilde sigortalı parça eşya taşıma hizmetini sunmuş oluyoruz. Olası sorunlarda sigorta işlemleriniz hemen başlatılarak mağduriyetinizin en hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96