fbpx

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmeti hem kurumsal hem de bireysel başvurularla devam etmektedir. Hızlı sonuç için kapsamlı çözümler sağlayabilirsiniz.

Nakliye Şirketi Montaj Söküm

Göktürk nakliyat şirketleri olarak süreçlerinizin en iyi şekilde sonlanması adına montaj ve söküm işlemleri yapılmaktadır. Montaj ve söküm işlemleri, genellikle çok büyük malzemelerde ihtiyaç olmaktadır. Çünkü bir ev kapısından çıkarılacak olan devasa bir dolap, ciddi anlamda sıkıntılara neden olabilir. Montaj söküm işlemlerinin olması taşımacılıkla alakalı temel bir gereksinimdir ve yeni gidilen yerde doğru bir şekilde kullanıma devam edilebilmesi önemlidir. Bu durum sadece dolaplarla değil farklı malzemelerle de alakalıdır. Kütüphaneler, büyük çekyatlar, iş yerlerindeki farklı büyük malzemeler vs. bu işlemlerle alakalıdır.

Montaj söküm işlemlerine fuar alanlarında da sıklıkla ihtiyaç olmaktadır. Stant kurulum ve taşıma hizmetleri açısından gereken tüm desteği uzman ekibimizle sağlanmaktadır. Söküm takım işlemleri hangi tür ürünlerde geçerliyse buna göre işlem yapılmaktadır.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Göktürk evden eve taşıma yapılırken parça taşıması gerçekleşebilmektedir. Bu parça taşımacılığında temel amaç, ekonomik açıdan uygun bir süreçle beraber nakil işlemlerinin sağlanmasıdır. Nakliyede bir yöne giden büyük araç boş kaldığında başka müşterilerin de aynı yöne giden eşyaları önemlidir.

Aynı tarafa giden birçok küçük eşya, tek araçta ekonomik bir şekilde götürülmüş olur. Yani evden eve taşımacılıkta sadece bir iki parça eşya için büyük bir araç taşımasına gerek kalmamaktadır. Bu işlem aslında temel bir müşteri ihtiyacından kaynaklanmaktadır.

Göktürk Nakliye Firması

Göktürk evden eve nakliyat şirketi olarak şehirlerarası düzlemde sizlere hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın bir şehirden başka şehre gidebilmesi için kurumsal düzlemde hizmet sunuyoruz. Baştan sona bütün işlemlerde en önemli aşamaları sizlere kurumsal düzeyde sunmaktayız.

Taşınabilir malzeme konusunda da önemli bir hizmet sürecimiz vardır. Çünkü nakliye firması olarak yasal düzlemde başarılı sonuçlar alabilmek için ancak zarar gelmeyecek olan ürünlere odaklanmaktayız.

Göktürk Evden Eve Nakliyat

Kurumumuzda Göktürk evden eve nakliye işlemleri dışında otel taşımacılığı da yapılmaktadır. Bu taşımacılık işlemlerinde lobi ve diğer alanlarla alakalı kurumsal nakliyat gerçekleşmektedir. Otel taşımacılığı süreci için öncelikle eşya yoğunluğu ve özelliği tespiti yapılmaktadır.

Bu tespitlerin olması için zeminden itibaren her bölümle alakalı uygunluk ve tersi durum kontrolleri sağlanmaktadır. Otellerinizdeki malzemeler doğru ve güvenli şekilde taşıma alanlarına yerleştirilmektedir.

Göktürk Evden Eve Taşımacılık

Göktürk nakliye olarak fabrika taşımacılığı alanında ilerleyerek işlemlere yanıt vermekteyiz. Fabrika alanlarında her malzeme klasik nakliye araçlarına yerleşime uygun değildir. Çünkü bazı malzemelerin kapasitesi büyük tırları bile aşabilmektedir. Bu tırların içerisinde fabrikadaki büyük makineler ağırlık açısından soruna neden olabilir.

Fakat üretilmiş malzemelerin mağaza boyutunda uygun ağırlıklarla dağıtımı sağlanabilir. Fabrika taşımacılığında ürün ve üretici malzeme detayları önem kazanmaktadır. Göktürk evden eve nakliyat bu anlamda size gereken titiz planlamayı yapacaktır. Bu planlamalarda aksama engellenmelidir.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Göktürk evden eve nakliyat fiyatları birçok etkene göre değişebilmektedir. Özellikle piyasada genel yakıt durumu yükseldiğinde fiyatlarda bir miktar artış olabilmektedir. Fakat taşımacılıkta nakliye işlemlerinde sizdeki malzemenin ne olduğu da son derece önemlidir. Ne kadar ev eşyası, ne kadar ofis malzemesi vs. olduğuna göre değişecektir.

Göktürk evden eve nakliyat firması yüksek katlarda oturan kişiler için değişebilir. Çünkü araç asansörlü hizmet gerekebilmektedir. Balkon veya cam gibi alanlardan eşya taşıması yapılarak asansörlü taşımacılık gerçekleşmektedir. Asansörlü hizmet veren firmamızda özel bir mekanizması olan araçla beraber istenen yüksekliğe çıkarma işlemi yapılmaktadır. Bu tür taşımacılıkta yüksek kata çıkarırken ve indirirken zemin doğru şekilde ayarlanmadığında işlemler sekteye uğrar. Fakat bunu engellemek için sağlam zemine kurulum yapılmaktadır. Bu kurulumu engelleyen dar sokaklar veya başka trafik sorunları varsa engellemek adına önlemler almaktayız. Büyük ve karmaşık caddelerde taşıma işlemleri güvenli alandan yapılmaktadır.

Profesyonel Firmaların Özellikleri

Profesyonel firmalar belirli aşamalardan geçerek sektörde büyük yol kat eden firmalardır. Bu nedenle bazı belge ve özelliklere sahiptirler. İlk olarak K1- K2 gibi eşya taşımacılığına yapabileceği nakliye belgelerini bünyelerinde bulundurur. Bu belgesi olmayan firmalar yasal hizmet veremez. Bu nedenle hizmet almadan ilk olarak sorgulamanız gereken hizmet belgesidir. Firmalar kabinli ve kabinsiz araçlara sahip olmalıdır. Nakliyat hizmetinde kabinli araçlar kullanılması gereklidir. Ancak fabrika taşımacılığı gibi kompleksli hizmetlerde iş makinelerini taşımak için kabinsiz araç gerekli olabilir. Böyle durumlarda müşteri mağduriyetini önlemek için mutlaka kabinsiz araç gerekir. Firma personeli eğitimli kişilerden oluşmalıdır. Bu özelliklere sahip olan firmalar profesyoneldir ve kaliteli hizmetler sunar.

Göktürk Evden Eve Nakliye Firması

Evden eve nakliyat firmamızda banka taşımacılığı gibi farklı sektörlere ait nakil işlemleri yapılmaktadır. Bu nakil işlemlerinde belirli kurallara göre süreç devam eder. Değerli malzemelerin nakliyatı için taşıma prosedürlerine göre sizle de görüşerek işlemler sürdürülmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak malzemelerinizin, banka ürünleri, antika ürünlerinizin bütünsel olarak taşınmasını sağlamaktayız.

Bu süreç içerisinde gereken tüm sigorta paket işlemlerinde de taleplerinizi iletebilirsiniz. Çünkü değerli malzeme taşımasında hasarlara karşı sigorta paketi sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşme içeriği, müşterilerimizin okuması gereken ve kapsamını bilmesi gereken hizmetlerden oluşmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat firmamız çok yönlü olarak çözüm sağlayacaktır. 

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96