fbpx

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat

Gaziemir Evden Eve Nakliyat İzmir Gaziemir ilçesinde de hizmet vermekte olan firmamız, nakliye konusunda alanında uzman çalışanları ile sektörde öncü pozisyondadır. Gaziemir evden eve nakliyat hizmeti sorunsuz bir şekilde almak için her zaman yanınızda yerimiz hazır. Ev taşıma ve ofis taşıma konularında müşterilerine kusursuz hizmet veren personellerimiz ile profesyonel destek almanın rahatlığını yaşayacaksınız. 

Gaziemir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşımak artık sizin için sorun olmayacak. Firmamızı aradığınız andan itibaren, paketlemeden yeni yerleşim alanınızda ki montaj işlemine kadar her türlü desteği ekip arkadaşlarımızdan sorunsuz bir şekilde alacağınızın teminatını veriyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Bu sorunun cevabını sizler için listeledik:

 • Ev taşıma firması olarak öncelikli olarak taşımak istediğiniz alana gelerek eşyalarınızın durumuna bakıyor ve fikir sahibi oluyoruz.
 • Taşıma günü geldiğinde ilk iş olarak demonte hale getirilecek mobilyalarınızın söküm işlemini uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile yapıyoruz.
 • Kırılacak eşyalarınızı ve özellikle elektronik aletlerinizi eşyanın hasar görmemesi için yapısına uygun bir şekilde özenle paketliyoruz.
 • Sıra taşıma işlemine geldiğinde yük asansörümüzü kuruyor bulunduğunuz kata kadar erişimini sağlıyoruz.
 • Asansörün kurulumunun ardından tüm eşyalarınızı özenle yerleştirerek aşağı indiriyoruz.
 • Eşyalarınız aşağıda bekleyen ekip arkadaşlarımız tarafından araçlarımıza özenle yerleştirilir.
 • Bütün bu işlemlerin ardından yeni evinizin yolunu tutuyoruz.
 • Taşınacağınız yeni eve öncelikli olarak asansörü kuruyoruz.
 • Eşyalarınızı tek tek ve itina ile yukarı çıkararak sizin arzu ettiğiniz alana, arzu ettiğiniz şekilde yerleştiriyoruz.
 • Demonte halde bulunan mobilyalarınızı uygun gördüğünüz alanda monte ediyoruz. Arzu ederseniz beyaz eşyalarınızın da tesisat işlemini sağlıyoruz.
 • Siz arkadaşlarımıza tamam diyene kadar, istek ve talepleriniz doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.
 • Günün sonunda sizin memnuniyetinizin bizim başarımız olduğunu bilmenin sevinci ile yeni evinizden ayrılıyoruz. Gaziemir nakliye şirketi aradığınızda bize ulaşmanız bizim en büyük mutluluğumuz.

Gaziemir Asansörlü ve Sigortalı Nakliyeci

Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat durumu söz konusu olduğunda eşyalarınızın sigortalı olması sizin için büyük önem arz edecektir. İstenmeyen bir durumla karşılaşıldığında zararınız bizim güvencemiz altında olmaktadır. Gaziemir evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak, çağın gereksinimlerine ayak uyduruyor, son model ekipmanlarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Bu ekipmanlar arasında binaların kat sayılarının artmasını da göz önünde bulundurursak en önemli araç hiç şüphesiz ki yük asansörleridir. Asansör nakliye ile ev taşımak artık çağın en önemli gereksinimidir. İnsan gücünden ziyade tercih edilen yük asansörleri, hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de eşyaların hasar görmeden taşınacakları alana ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Gaziemir asansörlü nakliye firması olarak hizmet verdiğimiz için taşınma işleminiz sırasında dar merdivenlerde yaşanacak birçok kazanın önüne geçmiş olacaksınız.

Gaziemir Nakliye Ücretleri Ne kadar?

Bu konuda sizlere ayrıntılı bilgi verebilmek için ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Bunun nedeni ise taşıma esnasında sürekli değişkenlik gösteren faktörlerin olmasıdır. Bunlardan en önemlisi mesafe ve taşınacak eşyaların yoğunluğudur. Aynı zamanda taşınacağınız ve taşındığınız kat da fiyatlarımızın değişkenlik göstermesine neden olmaktadır.

Gaziemir ucuz nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize verirken kalitemizden asla ödün vermediğimizin altını ısrarla çizmek isteriz. Fiyat politikasını müşteri odaklı olarak belirleyen firmamız bu konuda Gaziemir evden eve nakliyat fiyatları denildiğinde akla gelen en uygun ve kaliteli hizmet potansiyeline sahip şirkettir. Bu nedenle Gaziemir nakliyeci ihtiyacınız varsa bize ulaşın.

Gaziemir Nakliye Şirketi Telefon

Gaziemir evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, kayıtlı telefon numaralarımızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Sizlerin yeni evlerine huzurla taşımak bizlerin en büyük mutluluğudur.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96