fbpx

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sigortası ile Fındıklı Evden Eve Nakliyat firması arayışınıza karşılık vermekteyiz. Pointer Nakliyat, yüksek performansla baştan sona memnuniyet kazandıracaktır.

Fındıklı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat süreci titizlik gerektiren işlemlerden oluşur. Talepte bulunan kişi veya kurumlar için öncelikle adres iletişim bilgileri alınır. Eşyaların doğru paketlenmesi için kalın ve dayanıklı örtüler kullanılmaktadır.

Ayrıca cam ürünlerde sabitleyici malzeme ve bantlardan faydalanılmaktadır. Bu şekilde hareket ederek başka yerlere çarpması engellenmektedir. Şehirlerarası taşımacılık uzun süren bir nakil işlemidir. Araçlarımız çelik kasa olmaları nedeniyle, eşyalarınız, sorunsuzca gideceği yere gönderilir. Gerekli tüm belgelere sahip sürücülerimiz, uzun yolda güvenle taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Fındıklı Evden Eve Nakliye

Araç içinde çok yer kaplamaması, kapılardan geçmesi için mobilyaları sökerek taşımaktayız. Bu durum parçaların sağlıklı paketlenebilmesi için de gerekliliği olan bir durumdur. Yani aynalı bir dolap kapağı düşünülürse, zarar görme riskini artırmaktadır.

Bu zararı en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Söküm işlemi parçaların zarara uğramamasını da sağlar. Ekibimiz, söküm ve yeniden montaj işlemlerinde uzmanlaşmış bir kadrodur. Hızlı ve doğru biçimde, parça kaybı yaşanmaksızın eşyalarınız yeniden eski haline getirilir. Vitrinler, gardırop ve karyola, bazalar, çekyatlar bu işlemlere tabi tutulabilir.

Fındıklı Nakliye Firması

Firmamızda ücretlendirmeler mesafe, taşınacak malzeme miktarına paralel belirlenmektedir. Şehir içi taşımacılık bu anlamda genelde daha uygun olur. Fakat taşınacak malzemeler çoksa araç büyükse, şehirlerarasında az eşya varsa tersi durum olabilir.

Bazı hallerde şehir içi taşıma işlemi için öncelikle asansörlü bir araç da gerekir. Bu araçların kullanımı fiyatlarda değişikliğe neden olabilir.

Fındıklı Nakliye Şirketi

Taşıma işlemlerinin tam olarak ne kadar bir fiyatta olacağını öğrenmek için firmamıza başvuru yapabilir, talep ve soruları cevaplayarak netlik alabilirsiniz. Nakliyat ekibimiz gereken bilgilerle size ortalama netlikte bir fiyat verecektir.

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

Fiyatlandırma yapılırken, her hizmetin standart bir karşılığına göre hareket etmekteyiz. Yani sonradan değişen fiyatlar söz konusu değildir. Kurumsal bir zeminde ilerlediğimiz için bunu yapıyoruz. Fındıklı evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize zorluk çıkaracak durumlardan kaçınmaktayız. Sistem, ilkeler ve memnuniyet en önemli kriterlerdir

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96