fbpx

Evden Eve Depolama

Evden Eve Depolama

Evden Eve Depolama firmaları evinize gelip eşyalarınızı alıp araçlara yükleyerek yeni taşınacağınız eve kadar taşımaktadırlar. Bu nakliyat sırasında eşyaların zarar görmeden adrese ulaştırılması önemli bir durumdur. 

Evden Eve Depolama Hizmetleri

Depolama hizmeti almaya karar verdiyseniz ev depolama hizmeti şirketleri eşyalarınızı sizler için depolarında koruyarak hizmet vermektedirler. Depolama hizmeti veren şirketler genel olarak büyük arazi üzerine kurulu sağlıklı ve güvenlik önlemleri yeterli depolardır. Bu şirketler evinize kadar gelip sözleşme yaparak eşyalarınızı depoya taşımaktadırlar. Depo hizmeti en az bir aydır. Bir ayın altında sözleşme yapılamamaktadır. Depo hizmeti bedeli eşyalarınızın kapasitesi ve kalacağı süreyle belirlenmektedir.

Gelir düzeyi ne olursa olsun herkes kendine ait bir evi olsun ister. Bunun birçok nedenleri vardır. Depolama şirketi Günümüzde başkasının evinde oturup kira ödeyen kişi sayısı çok fazladır.

Bu rakam ülkemizdeki mevcut olan bütün evlerin yüzde yirmi beşi gibi bir rakama tekâmül etmektedir. Bazı kiracılar uzun yıllar bir evde otururken bazıları ise sıklıkla ev değiştirmektedir. Taşınma oranı yaş oranı düştükçe artmaktadır.

O zaman sizlerde Evden Eve Depolama için güven verici olarak hizmetlerini esirgemeden sizlere sunmaya devam eden şirketimize başvurmalısınız. Yüz de yüz şekilde bir müşteri memnuniyetlerin oluşması adına elimizden gelen her şeyi ortaya koyarız. Amacımız ise sizlerin mutlu olmasını sağlamaktır. Hatta yeniden hizmet almaya başlayacaksınız.

Eşyaların ambalajlanması son derece önemlidir. Ülkemizde ne yazık ki bazı firmalara göz attığımız zaman ise bu ayrıntıyı da ister istemez atlamaya başlayabiliyor. Bu durumun oluşmaması adına sizlere elimizden geldiğince tam destek olmaya devam ediyoruz.

 Hizmet Çeşitleri  Eşya Depolama Fiyatları
  MİNİ DEPOLAMA  70 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA  100 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA  150 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA  180 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda)  200 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)  250 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama )  400 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama )  500 TL + KDV (AYLIK)
Evden Eve Depolama Fiyatları

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96