fbpx

Eşya Depolama Şirketi

Eşya Depolama Şirketi

Eşya Depolama Şirketi % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.

En çok tercih edilen depolama şirketi olarak hacimde büyük fiyatta küçük depolama firmasıdır.

Eşya Depolama Şirketi Hizmetleri

Eşya depolama şirketi artık sizlere en iyi hizmet için farklı ebatlarda farklı bölgelerde dilediğiniz bir şekilde lokasyonunuza en yakın depolama  hizmeti sunarak eşya depolama şirketi avantajları ile kusursuz nakliye planlaması ile 2018 yılında online ödeme kolaylığı ve cep telefonlarınızdan eşyalarınızın bulunduğu depolama tesisinin güvenlik kamera sistemine eklenerek eşyalarınızı devamlı izleyebilir ve kontrol ederek emin ellerde olduğunu görebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetleri yelpazesinde artık bir çok kuruluş hizmet vermektedir bu kuruluşlar kuruluş tarihlerini geçmişe dayatarak müşteri yanıltma ve eski bir firma olduğunu kanıtlamaktadır.

Eşya depolama ararken firma tescil, marka tescil ve Türkiye Cumhuriyetine Kayıt olan oda sicil belge tarihini isteyiniz. Aksi taktirde Depolama korsanları tarafından mağdur edilebilirsiniz.

Bir müşteri olarak, depolama alanınızı ihtiyaç duyduğunuz sürece koruyabilirsiniz ve bunun için ödeme yapabilir, en az bir haftalık bir süre geçmeden – haftalık olarak aylık olarak kaydolmaya istekli müşterileriniz için veya sabit şartlar için indirim yapmak mümkündür. Basit bir İzmir Mahkemeleri onaylı sözleşmeyi imzalamak için kaydolma işlemi yapılırken, iptal işlemi eşit derecede basit ve sorunsuzdur; yalnızca bir hafta önceden bildirimde bulunulması gerekir.

Bir müşterinin bir depo ünitesinden yararlanmasının, evlerini veya ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin pek çok nedeni vardır. Genel depolama öğeleri ve nedenleri şunları içerir:

77 TL + KDV AYLIK FİYAT

  • 1.00 x 2.00 x 1.56 m
  • 3.12 m³ Depolama Hacmi
  • Online Destek
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Size Özel Kilit

144 TL + KDV AYLIK FİYAT

  • 2.00 x 2.00 x 1.56 m
  • 6.24 m³ Depolama Hacmi
  • Online Destek
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Size Özel Kilit

Üst Düzey Taşıma Hizmetleri

Her geçen gün çalışmalarımıza bir yenisini daha eklemeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin daha fazla nasıl mutlu ve memnun olabilecekleri konusunda düşünüyoruz. Bu sayede de onların mutlu olmalarını sağlamak adına da doğru adımlar atmaya son derece dikkat ediyoruz. Uzman firmamız eşya taşımacılığı yapılırken doğal olarak neye dikkat edilmesi gerektiğini gayet iyi biliyor.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96