fbpx

Eminönü Evden Eve Nakliyat

Eminönü Evden Eve Nakliyat

Eviniz ya da işyerinizi Eminönü Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkındaki ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

7/24 Hizmet

Çok acil bir şekilde taşınmanız gerekiyorsa doğru yerdesiniz. Firmamız sizlere 7/24 hizmet vermektedir. 

Eminönü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eminönü evden eve nakliyat sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumunda en kısa süre içerisinde eşyalarınız paketlenecektir. Ardından yeni adresinize götürülerek yerleştirilecektir. Tüm bu işlemler çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir

Eminönü evden eve nakliyat firmaları özel durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Taşınacak evlerin katları, eşyaların miktarı, asansör kurulup kurulmayacağı gibi ayrıntılar fiyatı belirlemektedir. Uzman personellerimiz yapacakları değerlendirmenin ardından fiyatı sizlere belirtecektir.

Eminönü Evden Eve Nakliye

Eminönü Evden Eve Nakliye şunu belirtmek isteriz ki en uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız. Uygun fiyatların yanı sıra kaliteli hizmetler de sizi bekliyor. Böylelikle gözünüz arkada kalmayacak.

Uzun yıllardır nakliye hizmeti veren firmamız bu konuda yeteri kadar deneyime sahiptir. Her bir eşyanın yapısına özel olarak geliştirilmiş olan paket ambalajları firmamız tarafından kullanılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Eminönü Nakliye Şirketi

Eminönü Nakliye Şirketi böylelikle kırılabilecek ve çizilebilecek eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenecektir. Taşıma esnasında da herhangi bir sorunla karşılaşılması söz konusu olmayacaktır.

Bu sayede ucuz nakliye hizmetini kaliteli bir şekilde temin etmiş olacaksınız. Tüm bu avantajlardan faydalanmak için sitemizdeki numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eminönü Nakliye Firması

Eminönü Nakliye Firması firmamızın en önemli hedeflerinden birisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır. İşte bu amaç doğrultusunda nakliye sürecinin tüm aşamalarına özel hassasiyet gösterilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizden gelen geri dönüşler ışığında da değerlendirmeler ve iyileştirmeler yapılmaktadır. Sizler de firmamızı tercih ederek dünya standartlarında bir hizmete kavuşacaksınız. Pek çok firmada göremeyeceğiniz ayrıcalıklar ve kalite standartları sizleri bekliyor. Üstelik tüm bunları uygun fiyatlarla alacak olmanız da oldukça önemlidir.

Eminönü Nakliyat

Eminönü nakliyat için daha fazla kafanızı meşgul etmenize gerek yoktur. Bir telefon edip arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır. Sizlerin de memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. istanbul evden eve nakliyat Personel ve hizmet kalitesi ile her geçen gün daha da büyüyen firmamızda sizleri de görmek isteriz. Tek bir telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

Eminönü Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızın başka bir yere taşınmasını sağlayan firmamız, güvenli hizmetleriyle fark yaratmaktadır. Parça taşımacılıkta beklentinize yanıt veriyoruz.

Proje Taşıma

Tek parça araçta taşınabilir ebatlarda bir projeniz varsa bunun taşımasını yaptırabilirsiniz. Bu ürün, projenin türü değişebilir. Bir mekanizma üretmiş olabilirsiniz veya üretilen bir miktar ürünün başka yere acil şekilde gönderilmesi gerekebilir.

Bu gibi hallerde, yasal olarak taşınabilir malzemeleri hızlı şekilde naklediyoruz. Bu bir fuar malzemesi de olabilir. Kısa süre için yapılan fuarlarda stant hazırlıkları yapılabilmektedir. Hazırlanacak fuar alanı stantlarında sergilenecek ürünleri de taşıtabilirsiniz.

Eşyaları Kolilerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşyalarınızı kolilerken dikkat edilmesi gereken en önemli detay, kırılacak malzemelerin gazete benzeri malzemelerle sarılmasıdır. Tabaklar, bardaklar, porselen setler, vazolar vs. her türlü kırılır malzemeleri kağıtlara sarmalısınız. Kolilere hiç sarmadan yerleştirilirse, daha araç içine girmeden bile kırılabilir.

Eminönü Evden Eve Nakliyat Şirketi

Eminönü Evden Eve Nakliyat Şirketi bir kolinin neredeki malzemeleri temsil ettiğini üzerine yazmalısınız. Küçük parçaların bir arada olmasını sağlarken sürekli hangi koli nereye ait şeklinde sorular sormak istemezsiniz. Bu sorunu çözmek için de üzerine yazı yazabilirsiniz. Koli üzerine yazacağınız yer ve içerik barındıran iki kelime büyük kolaylık sağlar. Tabi parça taşıma yaparken bu çok gerekmeye de bilir. Fakat çok sayıda koli, çuval, çanta vs. varsa her birini sınıflandırabilirsiniz.

Parça Taşımada Sigorta Durumu

Taşımacılıkta sigorta yaptırmak istediğinizde bunu özellikle talep etmelisiniz. Firmamızda taşınacak malzemeler titizlikle taşınmakta ve en az hasarla değer katılarak nakledilmektedir. Parça taşımasında az eşya olduğu için genelde pek sigorta talebi olmaz.

Ancak yine de ekstra güvence isteyen müşterilerimiz için sigortalı nakliyat işlemi yaptırmaktayız. Yapılacak sözleşme kapsamında, ekstra ve kontrol edilemeyen haller için eşyalarınız zarar görürse anlaşmalı olduğumuz sigorta firması zararı karşılayacaktır. Müşterilerimizin bu noktada sözleşme içini iyi okumaları gerekmektedir.

Eminönü Depolama Hizmeti

Eminönü Depolama Hizmeti kurumsal firmamızdan sadece eşya taşıması değil aynı zamanda depolama hizmeti de alabilirsiniz. Örneğin evde gereksiz yer kaplayan ama atamadığınız ürünleri bir depoda güvenli bekletmek isteyebilirsiniz. İş yerindeki malzemeleri de bu şekilde depolamanız gerekebilir.

İleride fayda edeceğini düşündüğünüz malzemeleri depoda korumalı şekilde saklamış olursunuz. Depo hizmetlerimiz de size ekonomik katkı sağlayan bir işlemdir. Çünkü bir dairede bekleyen eşyalarınız gereksiz kira ödemenize neden olabilir. İçinde yaşamadığınız ev için bir sene boyunca boş yere kira vermemeniz tavsiye edilir.

Eminönü Evden Eve Nakliyat Firması

Eminönü Evden Eve Nakliyat Firması hizmetlerimiz sertifikalı sürücüler ve alanında uzman personelle gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın söküm montaj ve taşınması esnasında malzeme türüne göre hareket edilir. Çok titiz şekilde indirme ve yeniden çıkarma işlemleri gerçekleşir.

Eminönü evden eve nakliyat olarak şehir içinde ihtiyacınız olan asansörlü taşımacılık da size sağlanmaktadır. Evinizi bu şekilde çok emek ve zaman harcamadan taşıtabilirsiniz. Bu tür nakliye işlemlerinde asansörlü araç şehirlerarasına gidişi çok masraflı olabileceği için öncelikle firmamızla görüşmeniz önerilir.

Parça Taşıma Fiyatları Ne?

Taşınacak eşya miktarına göre parça taşıma fiyatı değişir. Ayrıca nereye gideceği de belirleyicidir.

Parça Taşımada Araç Geç mi Gelir?

Genellikle en çok 3 gün içinde parça taşıma teslimatı yapılmaktadır.

Ambar ve Parça Taşıma Farkı Ne?

Ambarda genelde tır vs. ile daha büyük çaplı taşıma yapılır. Firmamızda büyük kamyonlar kullanılmaktadır.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96