fbpx

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme Evden Eve Nakliyat

Çeşme Evden Eve Nakliyat söz konusu olduğu zaman müşterilerin aklında birçok soru işareti oluşmaktadır. Çeşme nakliye firması olarak hizmet veren şirketimiz, sizlerin aklındaki tüm soruları cevaplamak için 7/24 çalışmaktadır.

Maddi ve manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmeden istediğiniz yere taşınmasını kendimize birinci prensip olarak belirliyoruz. Bu noktada uzun yıllardır sektörde hizmet veren ve profesyonel bir firma olmamızın avantajını yaşıyoruz. Bizlere evlerini emanet eden müşterilerimizi kesinlikle yarı yolda bırakmıyoruz. Sektördeki lider firmalardan biri olmamızın en önemli nedeni işimizi severek ve hakkıyla yapıyor olmamızdır. 

Çeşme Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Çeşme evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet vermekte olan şirketimiz, en küçük bir eşyanızın paketlenmesinden mobilyalarınızın demonte işlemine kadar her aşamayı büyük bir özen ve titizlikle yapmaktadır. Eşyalarınız, Çeşme asansörlü nakliye firması olarak hizmet veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından hassasiyetle taşınacaktır. Taşıma işlemi sırasında yük asansörü kullanılması özellikle elektronik eşyalarınız başta olmak üzere tüm eşyalarınızın zarar görmemesi için çok önemli bir ayrıntıdır.

Çeşme Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Yeni evinize ister kiracı olarak taşının isterseniz ev sahibi olun nakliye işlemi profesyonel olmayan kişiler ya da kurumlar tarafından yapıldığında kabusa dönüşebilir. Bu durumda eşyalarınızın paketlenmesinden, taşınma sırasında araca yüklenmesine kadar birçok faktör önem arz etmektedir. Taşınma işinin ardından daha büyük sorunlarla karşılaşılmaması adına kişilerin tedbirlerini en baştan alması gerekmektedir.

Çeşme Nakliyeci Önerisi

Evini ya da ofisini taşımak isteyenlerin bir diğer merak ettikleri konu ise taşınma ücretleridir. Çeşme evden eve nakliyat fiyatları konusunda en uygun fiyatı veren ve kalitesinden asla ödün vermeden çalışan bir firmayız. Bu noktada taşınma esnasında herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamanız için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanız mutlak suretle önerilmektedir.

Bunun en önemli nedeni eşya taşıma işlemi sırasında, mobilyalarınızın araçlara sığmaması, asansörün bulunduğunuz kata uzanmaması gibi birçok sorunun önüne geçmektir. Böylece işlem sonunda sizden kesinlikle ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Fiyatlarımız içerisinde asansörlü taşıma ücretlerimiz dahildir. Bu fiyat bulunduğunuz kat sayısına göre değişiklik gösterecektir. Bütün ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde en baştan sözleşme yaparak sizleri de güvence altına alıyoruz. Çeşme ucuz nakliye denildiğinde akla ilk biz geliyoruz ve müşterilerimizi memnun etmekten çok büyük mutluluk duyuyoruz.

Çeşme En İyi Nakliye Firması

Yukarıda belirttiğimiz gibi eşya taşıma işlemi öncesi yapılan sözleşme hem şirketimiz adına hem de sizin haklarınızı korumak adına en önemli unsurlardan biridir. Bunun yanı sıra özellikle şehirler arası evden eve nakliyat işleminde sağladığımız sigorta poliçesi sayesinde yolda karşılaşılabilecek herhangi bir sorunda da zararınızın tazmini bizim güvencemiz altında olacaktır. Bunun yanı sıra Çeşme sigortalı nakliye firması olarak hizmet vermekte olan şirketimiz bu konuda ayrıca bir ücretlendirme yapmamakta ve de ekspertiz işlemi sırasında anlaşılan ücrete dahil etmektedir.

Çeşme evden eve nakliyat firması olarak yıllardır size hizmet veren bizlerin bir diğer önemsediği konu da bu işi yapanların K3 belgesine sahip olmaları hususudur. K3 belgesi, ticari amaç güderek ülke sınırları içerisinde ev ve ofis eşyası taşıyabilme yetkisini içeren belgedir. Bu belge yalnızca gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilmektedir. Bunun sizin için önemi ise eşyalarınız taşınırken ortaya çıkan herhangi bir sorunda karşınızda işinde profesyonel ve gerçek bir muhatap bulmanızı sağlayacak olmasıdır.

Çeşme Nakliye Şirketi Telefon

Eğer sizde Çeşme evden eve nakliyat için bir firma arıyorsanız bizlere gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Yazılı telefon numaralarımızı arayarak randevunuzu oluşturabilir, eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96