fbpx

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet veren şirketimiz, mobilyalarınızdan elektronik eşyalarınıza, mutfak malzemelerinizden kıyafetlerinize kadar evinizde bulunan bütün eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için gerekli imkan ve ekipmana sahiptir.

Ev taşıma işini artık kendinize yük etmenize gerek yok. Bu yükü birlikte sırtlanıyoruz. Eşyalarınızın paketleme aşamasından yeni evinizdeki montaj aşamasına kadar olan her şeyi uzman ekip arkadaşlarımızla beraber sağlıyoruz. Ev taşıma firması olarak sektöre uzun yıllardır emek vermekte ve aynı zamanda tecrübemizi her taşıdığımız eve aktarmaktayız. 

Bornova Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Amatör şirketlerin yeni evinizdeki ilk gününüzü kabusa çevirmesine müsade etmeyin. Profesyonellerden yardım alınmadığı takdirde maddi manevi birçok zarar sizi bekliyor olacak. Eşyalarınızın kırılması bir yana, yaşayacağınız stres sizi yeni evinizden soğutmaya yetecek. İşte tam da bu sebeple dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız sizlerin en kusursuz şekilde hizmet almanıza olanak tanıyacak. Bornova evden eve nakliyat şirketi olarak verdiğimiz hizmetin her daim arkasındayız. Sizlerin memnuniyeti bizim sektördeki başarımız ile birleştiği zaman mutlu müşteriler, mutlu evler ortaya çıkıyor. Bu da bizi memnun ediyor.

Bornova Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Nakliye ücreti söz konusu olduğunda ev taşıyacak kişiler mutlaka tereddüte kapılır. “Verdiğimiz para boşa mı gidecek” sorusu aklınızı kurcalıyorsa hakkınız var. Çünkü birçok firma müşterilerine yüksek fiyatlar verse dahi iş nakliye aşamasına geldiğinde aynı özeni göstermemekte. Bornova ucuz nakliye hizmeti sunan firmamız, fiyatları ile müşteri dostudur. Fiyat politikamızı müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda belirlerken asla kalite anlayışımızdan da ödün vermeden hizmet sektöründe yerimizi almayı sürdürmekteyiz.

Nakliye fiyatları dinamik bir yapıya sahiptir. Birçok unsur toplam maliyet üzerinde etkili olacaktır. Örneğin evinizin bulunduğu kat, eşyalarınızın yoğunluğu ve taşınacak yerin mesafesi bunlardan bazılarıdır. Bu noktada ekspertiz hizmetimizden faydalanarak sürpriz faturaların ortaya çıkmasının da önüne geçebilirsiniz.

Bornova Ev Taşıma Firması

Eşyaların paketleme işi aslında nakliyenin en önemli ve zor kısmını oluşturmaktadır. Her eşyaya uygun paketleme stili farklıdır. Örneğin demonte edilmiş bir mobilyayı paketlemek ile mutfak eşyalarınızı paketlemek arasında dağlar kadar fark vardır. Hal böyle olunca kullanılan malzemeler de paketlenecek eşyanın türüne göre değişiklik göstermektedir. Baloncuklu naylon, streç film gibi malzemelerle kırılmaya müsait eşyalarınızın hasar görmemesi için tedbir alıyoruz. Bunun yanında sert koliler ile yaptığımız istifleme işlemi sayesinde herhangi olası bir çarpma durumunda eşyaların kırılmasına engel oluyoruz.

Bornova sigortalı nakliye firması hizmeti ile eşyalarınızı küçük büyük ayırt etmeksizin sigortalıyoruz. Olası bir kaza durumunda zararınızın tazminini sağlıyoruz. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat sırasında meydana gelebilecek her türlü olumsuz koşul için en başından önlemimizi alıyoruz. Firma personellerimizin tecrübeli elleri ve sigortanın size sunduğu güvence ile gönül rahatlığıyla evinizi ya da ofisinizi taşıyabilirsiniz. Bornova evden eve nakliyat şirketi olarak bizi tercih ederseniz kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bunun garantisini geçmiş dönemde yeni evlerine huzurla kavuşturduğumuz eski müşterilerimizin memnuniyeti ile veriyoruz.

Bornova En İyi Nakliye Firması

Bornova evden eve nakliyat dendiğinde akla gelen ilk firma olarak hizmet veriyoruz. Sektörün gereksinimlerini çağın teknolojisi ile buluşturarak müşterilerimizin kusursuz hizmet almalarını sağlıyoruz. Yalnızca ev taşıma hizmeti değil aynı zamanda ofis taşıma konusunda da sizlere en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz.

Bornova Evden Eve Nakliyat Telefon

Bornova nakliye şirketi hizmetimizden kalite ile uygun fiyat avantajları le faydalanmak için bizlere isterseniz telefon numaralarımızdan dilerseniz de web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için durmaksızın çalışıyor, evinizin yükünü el birliği ile sırtlıyoruz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96