fbpx

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat her yıl on binlerce kişi ev ya da ofislerini taşımak için nakliye firmalarına ihtiyaç duymaktadır. Taşınma işi hafife alınmayacak kadar önemlidir. Eşyalarınızın bir yerden farklı bir yere taşınması kurumsal bir firma ile çalışmazsanız büyük sorunlar doğurabilir. Profesyonel firmalarla çalışmayan kişiler bu nedenle çoğu zaman hüsrana uğramaktadır.

Bunun en önemli nedeni ise eşyalarınızı emanet ettiğiniz kişilerin deneyimsiz ve işinin ehli olmamasıdır. Peki, bu noktada Bayraklı evden eve nakliyat firması olarak bizler nasıl hizmet sağlamaktayız? Cevabı; on yılı aşkın sektörel deneyimimiz, çağın tüm gereksinimlerine ayak uyduran ekipmanlarımız ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek işini severek yapan pozitif iş arkadaşlarımızdan gelmektedir. 

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evini ya da ofisini ilk kez taşıyacak olanlar için bazı uyarılarımızı da yazımızda maddeler halinde anlatmak istedik. Bunlar özellikle:

  • Tüm eşyalarınızın uygun ortamda profesyoneller tarafından paketlendiğinden emin olmanız,
  • Paketleme sırasında kullanılan ürünlerin eşyanın yapısına uygun olarak seçilmiş olmasına dikkat etmeniz,
  • Kırılma ihtimali olan mutfak eşyaları ya da elektronik eşyalarınız benzeri ürünlerin ayrıca paketlenmiş olduğundan emin olmanız,
  • Eşyalarınız yeni yerleşim alanına taşındığında tek bir yere istiflenmesini sağlamanız ve önemli eşyalarınızı kontrol etmeniz,
  • Eşyalarınızın tamamını bir anda açmak yerine kademeli olarak kontrol altında açmanız,
  • Elektronik eşyalarınızı fişe takarak çalışma durumlarını kontrol etmeniz, şeklinde olacaktır.

Yukarıda saydığımız tüm maddelerin gözünüzde büyümesine gerek yok! Ev taşıma firması olarak sektörde deneyim sahibi olan bizler, sizlerin yapması gereken işlemler sırasında da yanınızda oluyor, oluşacak sorunlara birlikte çözüm buluyoruz.

Bayraklı Evden Eve Nakliye Ücretleri Ne kadar?

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun hizmeti sağlıyoruz. Fiyatlarımız, taşınacak eşyaların yoğunluğu ve gidilecek mesafeye göre değişkenlik göstermekte. Şehirler arası evden eve nakliyat durumu olduğu zamanda da fiyatlarımız değişiklik göstermekte. Gidilecek mesafenin uzunluğuna göre yakıt masrafı artarken eşyaların çok olması durumunda daha büyük araçlar ile nakliye hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Bu durumda fiyat almanız için en doğru yöntem ücretsiz ekspertiz ekibimizden faydalanmanız olacaktır. Ekspertizlerimiz sayesinde, taşıma işleminden önce evinizi görüyor ve tüm olasılıkları göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapıyoruz. Bu sayede sizlere taşınma işleminden sonra ekstra ödeme yapma zorunluluğu yaşatmıyoruz. Bayraklı ucuz nakliye arayışındaysanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bayraklı Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Bayraklı asansörlü nakliye firması olarak hizmet veren firmamız size belirtilen ücretin haricinde ekstra asansör ücreti istememektedir. Ekspertiz sırasında bulunduğunuz kata göre asansör hizmetiniz ücretlendirilecek ve toplam ödeme tutarınıza zaten yansıtılmış olacaktır.

Aynı zamanda Bayraklı sigortalı nakliye firması olarak verdiğimiz hizmette sizlerden ekstra sigorta poliçesi masrafı istemiyoruz.Hizmetimizi müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde taşınabilmeleri için zaten her nakliye işlemi sırasında sağlıyoruz.

Bayraklı Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Bayraklı evden eve nakliyat firması olarak eşyaların paketlenmesi hususunda da müşterilerimizin aklındaki tüm soru işaretlerini yanıtlamak isteriz. Bu noktada ev taşıma hizmeti verirken müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bir yöntem izlemekteyiz. Mutfak eşyaları ve giysiler gibi eşyaların paketlenmesi konusunda da eğer zaman sorunu yaşıyorsanız profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber bu hizmetide sizlere sağlıyoruz.

Aynı zamanda mobilya ve beyaz eşyaların demontasyonu konusunda da sizlere gerekli hizmeti veriyoruz. Mobilyalarınızı işinin ehli marangoz çalışma arkadaşlarımız tarafından söktürüp taktırıyoruz. Yine aynı şekilde beyaz eşyalarınızı, örneğin çamaşır makineniz ya da bulaşık makinenizi söküyor ve yeni evinizde istediğiniz yere bağlantısını yapıyoruz.

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatları için hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekip arkadaşlarımızdan randevu alabilirsiniz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96