fbpx

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat

Balçova Evden Eve Nakliyat ev taşıma firması arıyorsanız doğru adrese geldiniz. Eşyalarınızı sıfır hasar ile taşıyor, yeni evinize yerleştiriyoruz. Evinize geldiğimizde ilk iş olarak mobilyalarınızı söküyor ve kesinlikle hasar görmeyecek şekilde paketliyoruz.

Ardından eşyalarınızı aracımıza yerleştiriyor ve yeni evinizin yolunu tutuyoruz. Sonrasında ise en büyüğünden en küçüğüne kadar bütün eşyalarınızı özenle indiriyor ve taşıyoruz. Son olarak mobilyalarınızın kurulumunu yapıyor ve dilediğiniz yere yerleşmesini sağlıyoruz. 

Balçova Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Balçova evden eve nakliyat işi ile ofisini taşımak isteyenlerin de hizmetindeyiz. Ofis taşıma esnasında da aynı ev taşımada olduğu gibi bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Özellikle ofis mobilyalarının demontasyonu konusunda olabildiğince hassas çalışıyor, eşyalarınızı sıfır hasar ile yeni büronuza yerleştiriyoruz. Montajını da yine işinin ehli ekip arkadaşlarımızın yapması sayesinde mobilyalarınızda oluşacak deformasyonların da önüne geçmiş oluyoruz.

Balçova Ev Taşıma Firması

Eşyalarınızı taşımak kabusa dönüşmesin! Güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımızın desteği ile ev taşıma işi “hiç bu kadar kolay olmamıştı” diyeceksiniz. Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin yeni yaşam alanlarına konforlu bir şekilde yerleşmesini sağlamaktır.

Eşyaların nakliyesi sırasında birçok olumsuzluk yaşanabilir. Hele ki işinin ehli kişiler tarafından yapılmıyorsa; kırılan, çizilen, kaybolan eşyalar yeni evinizde ilk günden huzurunuzu kaçırmaya fazlasıyla yetecektir. Yeni evinizde ilk gününüzde bu stresleri yaşamamanız ve huzurla yerleşmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Eşyalarınıza kesinlikle zarar vermemeyi garanti ediyoruz. Bunu ise Balçova sigortalı nakliye firması olmanın verdiği güvene borçluyuz. Sigortalı nakliye hizmetini tercih ettiğiniz zaman her türlü zararınızın tazmini de bizim sorumluluğumuzda olmaktadır.

Balçova Nakliyeci Önerisi

Balçova evden eve nakliyat denildiğinde müşterilerimizin aklına ilk gelen firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun en önemli nedeni eşyalarınıza gösterdiğimiz özendir. Eşyalarınızı tek tek özenle, tek kullanımlık streç filmlerle paketliyoruz.

Herhangi bir zarar görmemeleri için itina ile taşıyor ve araca yerleştiriyoruz. Yeni evinize ulaştığımız zaman yine mobilyalarınızı özenle taşıyor ve montaj işlemini kendimiz yapıyoruz. Eşyalarınız son yerine yerleşene kadar hizmet vermeye devam ediyoruz.

Balçova Güvenilir Ev Taşıma Şirketi

Balçova evden eve nakliyat hizmetimiz ile alanında önder bir firmayız. Nakliye işinin evi taşınan müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla bir ekip işi olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden son model taşıma ekipmanlarımız ile kusursuz hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Firmamızı arayarak 7/24 vermekte olduğumuz ev taşıma hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde kötü sürprizlerle karşılaşmanızı da engelliyoruz. Taşınma işlemi için randevu oluşturduktan sonra taşınacağınız eve gelerek hem alan tespiti yapıyor hem de eşyaların durumunu öğreniyoruz. Bu sayede paketleme malzemesinden asansörün kurulacağı alana kadar en ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmıyoruz.

Balçova Nakliye Ücretleri Ne Kadar?

Nakliye fiyatları birden fazla faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin şehirler arası evden eve nakliyat ile şehir içi hizmetimiz arasında fiyat farkı olmaktadır. Özellikle şehirler arası taşımacılık ta en büyük gider kalemini yakıt masrafı oluşturmaktadır. Yakıt masrafı size verilen tutarın %51’ini kapsamaktadır. Tabi bu durum şehir içi hizmetimizde değişmekte ve oran %11’e kadar düşmektedir. Geriye kalan kalemler ise paketleme ve işçilik üzerinden ortaya çıkmaktadır.

Siz de Balçova evden eve nakliyat fiyatları konusunda tereddüt yaşıyor ve hangi firmayı tercih edeceğinize karar veremiyorsanız doğru noktadasınız. Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak için fiyat politikasına da bu bakış açısı ile yön vermiştir. Balçova ucuz nakliye hizmetimiz sırasında asla kalitemizden ödün vermiyoruz.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96