fbpx

Bağcılar Eşya Depolama

Bağcılar Eşya Depolama

Bağcılar Eşya Depolama hizmetlerimize hoş geldiniz. Bağcılar eşya depolama şirketi olarak siz değerli müşterilerimize ev eşyası veya ofis eşyası depolama süreci hakkında bilgiler sunarak merak ettiğiniz konulara ve aklınıza takılan sorulara değineceğiz.

Bağcılar eşya depolama ilk aşamasında ücretsiz ekspertiz desteği saplanır, ücretsiz ekspertiz görevlisi eşyalarınızı incelemek üzere evinize gönderilir ve eşyalarınız analiz edilir ardından tüm eşyalarınızı keşif eden personelimiz sizinle..

Bağcılar Eşya Depolama Hizmeti

Bağcılar eşya depolama hakkında bilgiler sunar. Bağcılar ev eşyası depolama sürecinde eşyalarınız ilk olarak doğabilecek her hangi bir kazadan daha az zarar görmesi. İçin ön önlem alınır ve tüm eşyalarınız havalı pıtpıt malzememiz ile ambalaj edilir. Ambalajlanan tüm eşyalarınızın sigortası yapılarak depolamaya hazır hale getirilir.

Eşya depolama ilk aşamasında ücretsiz ekspertiz desteği saplanır, ücretsiz ekspertiz görevlisi eşyalarınızı incelemek üzere evinize gönderilir ve eşyalarınız. Analiz edilir ardından tüm eşyalarınızı keşif eden personelimiz sizinle eşya depolama hakkında bilgiler sunar.

Bağcılar Ev Eşyası Depolama

Bağcılar ev eşyası depolama sürecinde eşyalarınız ilk olarak doğabilecek her hangi bir kazadan daha az zarar görmesi. İçin ön önlem alınır ve tüm eşyalarınız havalı pıtpıt malzememiz ile ambalaj edilir, ambalajlanan tüm eşyalarınızın sigortası yapılarak depolamaya hazır hale getirilir.

Eşya depolama oldukça zahmetleri bir iştir çünkü eşya depolama alanlarının hijyenik olması çok önemlidir. Hijyenik olmayan depolama alanlarında eşyaların rutubet alma olasılığı çok yüksektir biz de analiz eşya depolama firması olarak ev eşyalarınızı hijyenik ortamlarda çağdaş koşullarda muhafaza ediyoruz.

Bağcılar Ofis Eşyası Depolama

Depolama alanlarımız geniş olmakla beraber sadece size özel depolama alanları olduğu için eşyalarınızın diğer ev eşyaları ile karışması gibi bi olasılığın olmadığı gibi doğabilecek tüm doğal afetlerden de korunması için büyük önlemler alınarak depolarımızın sel afetlerinden zarar görmemesi için konumları 3. kattadır. ve yangın sensürleri ile donatılarak güvenlik personelimiz ve kamera sistemlerinin güvencesi altında depolanmaktadır.

Bağcılar Eşya Depolama Fiyatları

Bağcılar eşyası depolama fiyatları aylık olup ev eşyalarınız depoya taşıma ücreti ayrı ve aylık depolaması için de ayrı bir ücret sizden talep edilir dilerseniz aşağıdaki krokiyi inceleyiniz.

1 + 1 eşya depolama = ( 200 TL + KDV AYLIK )

2 + 1 eşya depolama = ( 300 TL + KDV AYLIK )

3 + 1 eşya depolama = ( 350 TL + KDV AYLIK )

4 + 1 eşya depolama = ( 450 TL + KDV AYLIK )

5 + 1 eşya depolama = (500 TL + KDV AYLIK )

6 + 2 eşya depolama = ( 550 TL + KDV AYLIK )

Parsiyel eşya depolama = ( 100 TL + KDV AYLIK )

Yukarıda Bağcılar ev eşyası depolama ücretleri hakkında sizlere bilgiler sunduk detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96