fbpx

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Binalar, ev ve iş yerlerinde Avcılar Evden Eve Nakliyat firmamızı kullanarak birçok avantajı tek seferde elde etmiş olursunuz. Avcılar evden eve nakliyat firmamızda fabrika taşıması hizmetleri alabilirsiniz. Üretim alanlarından alınarak mağazalara gönderilecek olan türlü malzemeleri yasal çerçevede taşıyoruz. Fabrikalarda üretilen malzemeler, nakliye araçlarına uygun olması şartına göre taşınacaktır. Yani gıda ürünleri, çeşitli pırlanta ve para gibi malzemeler güvenli araçlar olmadan nakledilemediği için bu detay önemlidir. Müşterilerimizle görüşmelerde buna önem vermekteyiz. 

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Avcılar evden eve nakliyat firmamızda kurumsallık en önemli konulardan biridir. Çünkü sistemli çalışmalara son derece önem veriyoruz. Sistemden kasıt, tüm taşımacılık işlemlerinde her aşamaya önem verilmesi gibi maddelerdir. İlkelerimizden ödün vermeden eşyanızın güvenli şekilde taşınmasında emek harcamaktayız.

Zamanlama en önemli konulardan biridir. Verilen adrese zamanında teslim edilmesine önem vermekteyiz. Olası gecikmelerde sizlerle iletişim halinde kalarak nedenlerle birlikte süreç geçirilmektedir. Yani trafik, kaza vs. gibi istenmeyen hallerde çözüm de sağlanır.

Avcılar Evden Eve Taşımacılık

Avcılar Evden Eve Taşımacılık kurumsal bir firmanın en önemli özelliği, personelden taşıma yapılan araca kadar her işlemde nitelikli hizmetlerin amaçlanmasıdır. Nitelikli hizmetin kapsamı, teknik anlamda araçların kontrollerini de barındırır. Çelik kasa filomuzda beklentileri karşılayan sağlam bir zeminde işlem yapılmaktadır.

Taşımacılıkta Petrol Etkisi

Petrol fiyatları, taşımacılık sektörünü doğrudan etkileyen bir durumdur. Çünkü araçların nakliyat hizmeti verirken kullandığı yakıt litre başına pahalılaştığında genel taşıma fiyatları da artar.

Petrol fiyatlarındaki artış, depolarda bekletilme durumuna göre değişmektedir. Depolarda bekletilen petroller yer kirası nedeniyle de fiyat artışıyla karşılaşabilir. Genel olarak siyaset, ekonomi birbiriyle alakalı olduğu için toplumsal olaylar yakıtlarla doğrudan alakalıdır.

Avcılar Ofis Taşımacılık

Ofis taşımacılığı için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Ofislerdeki kütüphaneler, dolaplar, masalar vs. taşınmaktadır. Taşımacılık kapsamında ofis özelliği olan her yer düşünülebilir. Yani bir banka içindeki ofisler de taşınabilirken plaza binasındaki ofisler de taşınabilmektedir.

Bazı alanlarda geçici ofisler kurulması da istenebilir. Örneğin fuar alanlarında stant ile beraber ofis kurulumu için de firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Kurulum ve toparlanma işlemlerinde size destek olmaktayız.

Hastane taşımacılığı

Geniş kapsamda yaptığımız nakliye firması işlemlerinde şehiriçi ve şehirlerarası’da yer almaktadır. Hastanelerde yer alan mobilyalar, ilaç dışı türlü malzemeler ihtiyaç duymanız halinde nakledilecektir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası olarak hastaneleriniz için takviye vermekteyiz.

Bazı hallerde hastane taşımacılığı mağazalardan buraya getirilecek malzemelerle de alakalı olabilir. Örneğin çoklu yatak siparişi veren bir hastanede mağazanın kendi araçları kısıtlıysa ve yedek nakliye aracı gerekliyse bu durumda destek verebilmekteyiz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat firmamızda paketleme son derece önemlidir. Kilit noktadaki bir işlem olduğu için detaylı bir şekilde ambalaj uygulaması sağlanır. Paketleme yapılırken doğru bir işlem ayarlanması için şu detaylara önem vermek gerekir:

  • Taşınacak malzeme özelliğine dikkat edilmelidir. Her malzeme aynı şekilde paketlenmez, çünkü bazıları daha kırılgan durumdayken bazı eşyalara daha az hassastır.
  • Paketleme yapılmadan önce eğer eşya dağıtılacaksa, sökülecekse teknik açıdan gereken işlemler sağlanır. Örneğin vitrinler raflarından ayrılarak paketlenir.
  • Paketlemede koli, varil, kasa, örtü, ip, köpüklü örtüler vs. kullanılır.
  • İyi bir paketlemede beyaz eşyalar da streçle sarılır ve çizilmesi engellenir.
  • Kolilerin üzerine mutlaka kırılacak eşya olup olmaması yazılmalıdır.
  • Çuvallar hazırlanırken en alta en dayanıklı malzemeler, en üste de hafif olanlar yerleştirilmelidir.
  • Tüm paketlemeyi firma tarafından yaptırmak istiyorsanız bunu önceden söylemeniz gerekir. Taşıma zamanına yetişecek şekilde önceden hazırlıklar yapılır.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

0532 132 47 96