fbpx

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama firması şu anda istanbul olmak üzere, anadolu ve avrupa yakasıyla yerleşim yerinde hizmet alanı sunuyor. Günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda bur da depolama firması sizin yanınızdadır.

Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Pointer depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

Avcılar Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan depolama firmamız ev, ofis, depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenli depolama için bizleri seçin.

Avcılar Ev Eşyası Depolama

Avcılar ev eşyası depolama üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Pointer Depo Güvenlidir Çünkü;

  • Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  • Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

Avcılar Ofis Eşyası Depolama

Avcılar ofis eşyası depolama işlemlerinde firmamız isteğe bağlı sigortalama işlemi gerçekleştirmektedir. Deprem, sel ve benzeri doğal afetlere karşı gerekli önlemi alan firmamız, beklenmeyen kazalara karşı sigortalama seçenekleri hazırlamıştır.

Sigortalama işlemleri kategorisiyle, güvenilir depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Her sektör için ayrı ayrı paketleme ve saklama yöntemimiz mevcuttur.

Avcılar Ev Depolama

Avcılar ev depolama hizmeti başta Avcılar olmak üzere geniş bir bölgeye yönelik verilmektedir. Bu sayede bölgedeki herkes bu hizmetten yararlanabilir.

Yeni mekâna geçecek olanlar ya da şehir dışı seyahati nedeniyle eşyaları bir süre boş kalacaklar için depolama hizmeti iyi bir seçenektir. Bu hizmet kapsamında eşyalar herhangi bir zarar görmeden muhafaza edilir.

Avcılar Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama şirketi evinde tadilat olacaklar da depolama hizmetinden yararlanmayı tercih etmektedir. Bu nedenle başta Avcılar olmak üzere İstanbul genelinde Avcılar eşya depolama firmaları sayıca fazladır. Bu firmalar hizmet kalitesi, fiyatlar ve içerik bakımından birbirinden ayrılır.

Fiyatlar belirlenirken eşyaların depolanması için gerekli olacak alan göz önünde bulundurulur. Eşya depolama şirketi seçerken fiyat ve fayda dengesini en iyi sağlayan firmalara öncelik verilmelidir. Bazı firmalar düşük fiyatlarla birlikte hizmet kalitesini de düşürmektedir.

Avcılar Eşya Depolama Firması

Avcılar eşya depolama firması bu durum eşyaların muhafaza sırasında zarar görmesine yol açabilir. Pointer nakliyat firması tercih edildiğinde bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.

Firma tarafından sunulan hizmetin kalitesi her zaman yüksek olup fiyatlar makul seviyelerde belirlenir. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle sunulan Avcılar eşya deposu hizmetine olan talep günden güne artmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatları

Avcılar eşya depolama fiyatları olarak depolama için kullanılacak olan alan eşyanın miktarına göre değişmektedir. Bu alanlar kameralarla birlikte sürekli izlenebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede müşteriler diledikleri zaman eşyalarına bakma fırsatını elde ederler.

Eşya depolama fiyatları depolama için kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Az eşyalar için alınacak ücret her zaman biraz daha uygundur. Bunun yanı sıra depolamanın yapılacağı gün sayısı da fiyatlar üzerinde belirleyici rol oynar.

Avcılar Depolama

Avcılar depolama depolanacak her eşya sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede eşyalar her zaman koruma altındadır. Depolama için kullanılacak eşya parça olabileceği gibi komple ev ya da iş yerine ait de olabilir.

Bunların her biri fiyatları etkileyecektir. Depolama hizmetinin fiyatları firma ile müşteri arasında yapılan görüşmeyle belirlenir. Bunun için depolama yapacak olan firmaya hizmet talebinde bulunmak yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96