fbpx

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama firması olarak başta istanbul olmak üzere anadolu ve avrupa yakası bölgesinin tamamına depolama alanında hizmet vermektedir.

Ataşehir Eşya Depolama günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda burda Ataşehir eşya depolama firması sizin yanınızdadır. Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Pointer depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetleri

Ataşehir eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan depolama firmamız ev, ofis depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.Güvenli Depolama için bizleri seçin.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Ataşehir ev eşyası depolama üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Ataşehir depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Pointer DEPO GÜVENLİDİR ÇÜNKÜ;

  • Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren yapı kredi sigorta güvencesi altındadır. ( Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez )
  • Nakliye ve depolama sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

Ataşehir Ofis Eşyası Depolama

Ataşehir ofis eşyası depolama denilince ilk akla gelenlerden biri olarak Pointer nakliyat firmamızın olduğunu söyleyebiliriz. Evinizde ya da işyerinizde fazlalık yaratan eşyalarınız varsa hemen eşya depolama yoluna başvurmalısınız.

7/24 aktif bir şekilde hizmet sunduğumuzdan dolayı istemediğiniz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınız. Kalite standartlarında bir hizmet ortaya koyulmaktadır.

Ataşehir Ev Depolama

Ataşehir ev depolama taşımacılığı konusunda olduğu kadar eşyaların depolanmasında da gereken özverili çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz. O halde sizlerde vakit kaybı yapmadan tüm bu hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli firmamız dur durak demeden her anlamda siz değerli halkımıza yakışır hizmetler sunuluyor. Kalite standartlarında bir hizmetle karşı karşıya kalacaksınız. Depolama alanlarımızın ise son derece geniş ve ferah olduğunu söyleyebiliriz.

Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Ataşehir eşya depolama şirketi bu sayede eşyalarınızın da başına istemediğiniz olumsuz durumlar gelmeyecektir. İstanbul’da faaliyetlerimizi aktif şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Eşyalarınızla ilgili olarak istemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Eşyaların sıkışması, kaybolması, kırılması, çizilmesi gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Hijyenik ve son derece de korunaklı çalışmalardan yararlanma şansına sahip olacaksınız.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

Ataşehir eşya depolama firması tüm depo ihtiyaçlarınızın bundan böyle en güzel şekilde karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Depolama merkezlerimizde eşyalarınız güvenli bir şekilde tutulur.

Üstelik ne zamana kadar isterseniz isteyin saklı tutulmasını da sağlamış olacaksınız. Sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın depolarda tutulmasını sağlamaya başlayabilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama fiyatları depolama firmaları arasında ilk sırada bulunuyoruz. Eşya depolama fiyatları olarak sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerde artık sıfır sorunla işlerinizi halletme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

Bundan böyle tamamen rahat ve bir o kadar da konforlu şekilde depolamalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Depolama firmaları sayesinde kısa zamanda sektörde farkındalık yaratmaya başlamış olacaksınız.

Ataşehir Depolama

Ataşehir depolama eşyalarınız depolarda en ince ayrıntısına kadar dikkat edilerek tutulur. Özenle paketlenen eşyalarınızın başına bir şey gelmez. Kırılması muhtemel olan eşyalarınız varsa da özenle ambalajlanarak daha da dayanıklı bir hale getirilmeye çalışılır.

Eşyanın miktarı ve sıklığı da göz önünde tutulur. Ataşehir eşya deposu oldukça hijyeniktir. Aynı zamanda depolarda da kamera sistemi yer alır. Bu sayede ortamların da 7/24 gözetim altında olmasını sağlamış olursunuz.

Eşyalarınızda istemediğiniz sorunlar çıkmaması adına kaliteli ambalajlama yoluna başvurulur. Eşya depolama fiyatları konusunda hemen bilgi almaya başlayın.

Ataşehir Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Ataşehir eşya depolama bütün eşyalarınız A dan Z ye ambalaj ve paketlenmesi yapılarak depolama alanına gelir ve ilaçlama yapılır size ait olan odasına konulur daha fazla bilgi için lütfen arayın.

Ataşehir Ofis Eşyası Depolama Alanları?

Ataşehir ofis eşyası depolama alanları olarak herkese ayrılan odalardan sadece size ait kendi odanızı sizden başka kimsede olmayan anahtarıylan her zaman güvendesiniz daha fazla bilgi için lütfen arayın.

Ataşehir Depolama Alanları?

Ataşehir depolama alanları herkese ayrı oda şeklinde depolanır ve sadece size ait olur daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Yazar hakkında

Pointer Nakliyat administrator

Bir cevap yazın

0532 132 47 96